3 Heineken en EDS tekenen samenwerkingscontract automatisering; Autowasplaats Zoeterwoude maakt plaats voor magazijn Nieuw alcoholvrij bier: Amstel Malt Heineken vernieuwt reclamemateriaal Heineken in 5 horeca Nieuws uit de vestigingen: Sociaal Plan Heineken 6 Nederland B.V. van start; Buckler-bestelwagen voor drankenhandel Groningen; Proef met separator in Zoeterwoude; Jonge Bols wint Proost-trofee 1990; Wieckse Witte naar Frankrijk Derde Heineken-commercial op de buis 8 Nieuws uit de vestigingen: Bols Benelux brengt nieuwe 10 whisky op markt; Lex Ronteltap uit Zoeterwoude wint Presidential Award van MBAA Uit een ander vaatje getapt Martin Shaw uit Zoeterwoude verzamelt speelkaarten 12 Zorg voor milieu begint op kantoor 14 Vestiging belicht: Heineken Hoofddorp Nieuws uit de vestigingen: Nieuwe brouwerij Chili; 19 Verbouwde portiersloge Zoeterwoude officieel geopend; Zaalvoetbal Bunnik Uitlevering alcoholvrij Buckler 20 Heineken koopt draaiorgel Nieuws uit de vestigingen: VOC-schip van MIT- 21 medewerkers Zoeterwoude wint Leidse Peurbakkentocht; Eerste vracht nieuwe container Sea-land voor Van Munching; Vereniging in het zonnetje: 22 Wandel Sport Vereniging Heineken Den Bosch Wat in het vat zit, verzuurt niet Afscheid en Jubileum Kroniek Afscheid en Jubileum (vervolg) Evenementen met: Theatro Fantastico Rotterdam 29 Champion Arnhem; Rotterdam Basebal World Port Tournament Hoge ideeënbusbeloning voor Jaap van Duijn uit 30 Zoeterwoude; Nieuw record Heineken-verzamelaar Bij de achterpagina: Win kaartjes voor Amsterdam 716 toernooi: Amstel Karaoke Show-agenda; Buckler-wedstrijdagenda Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: {071-) 457234/456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Een zonnig terras bij De Pimpelaar in Enschede. De Pimpelaar is qua Heineken-reclame- materiaal in het nieuw gestoken. Zie ook pagina 5

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2