Theatro Fantastico Champion Arnhem IROTTERDAM iBASEBALL Rotterdam Tien dagen lang was de Oude Plantage aan de Nieuwe Maas het decor voor het theater- en muziekfestival Theatro Fantastico. Dit festival werd van 14 tot en met 23 juni voor de vijfde keer gehouden. Van 's middags tot 's avonds laat konden de toeschouwers op ze ven verschillende podia de meest uiteenlopende produk- ties bekijken, zoals: Brigitte Kaandorp, Jan Rot, Hans de Booy en het Scapino Ballet Rot terdam. Maar ook minder be kenden als Reperterende Bak, Van Houten en Karton en Co medy Train and the Izzies tra den op. WORLD PORT TOURNAMENT Rotterdam De Maasstad stond van 5 tot en met 14 juli in het teken van het Baseball World Port Tournament. Cana da, Baltimore, Curasao, Havana en Nederland maakten in an derhalve week uit wie de beste was. Zo'n 50.000 bezoekers sloegen het schouwspel gade in het Neptunus Honkbalstadion te Rotterdam. Winnaar werd Baltimore. Winnaar Piet Raymakers met Rinnetou Z. Rechts: Winnaar Piet Raymakers drinkt een pilsje op zijn overwinning. Naast hem Dick Hageman, hoofd Horecagebied Gelderland/ Overijssel haaf in Arnhem gehouden. Bij dit internationale concours hippique waren alle top dres- suuren springruiters aanwezig. Het weer zat dit jaar niet mee. De meeste activiteiten moes ten de eerste dagen worden af gelast omdat de bodem te dras sig was. Maar nadat het terrein met enkele tonnen zand was bedekt, konden de laatste on derdelen van het programma doorgaan. Zaterdag 29 juni werd om de Heineken prijs ge reden. Vijftig Nederlandse en buitenlandse springruiters re den een internationaal jacht- springparcours met een hinder nishoogte van 1.45 meter. De winnaar was Nederlander Piet Raymakers met Rinnetou Z. Hij reed een foutloos parcours in een tijd van 59.63 seconden. Arnhem De zesde Cham pion Arnhem werd van 26 tot en met 30 juni in Park Presik-

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 29