25 jaar MJ.Zwemer 25 jaar J. Leuse 371/2 jaar LA. Bourier Zoutelande De heer M.J. Zwemer vierde 14 juni in Zou telande samen met familiele den, (oud-)collega's en vele afnemers zijn 25-jarig dienstju- bileum. Rinus Zwemer begon destijds als chauffeur bij dran kenhandel Verdonk. Later werd hij verkooptelefonist, waarna hij zijn huidige functie als horecavertegenwoordiger bin nen het horecagebied Rotter dam/Zeeland bekleedde. Rinus werd toegesproken door de he ren Van den Biggelaar, Verwey en Van Duyn. Hij ontving van hen een 'Belgische rekenma chine' en de gouden sleutel van drankenhandel Vlieger Ver donk voor zijn vele werkzaam heden voor deze drankenhan del. Burgemeester Rutten van Middelburg, die helaas verhin derd was, bedacht de jubilaris met een gelukstelegram. gen in de directiekamer waar hij de gouden speld overhan digd kreeg. Tijdens de receptie in het Heineken Ontspannings Centmm werd hij toegespro ken door de heer Westra die hem namens Heineken be dankte voor zijn inzet in de af gelopen jaren. Vervolgens be schreef de heer Dousi de jubilaris als een goedlachse me dewerker die altijd aanwezig was en is. Den Bosch Op 28 juni was de heer J. Leuse 25 jaar in dienst van Heineken. De laatste jaren is Jos Leuse werkzaam binnen de Algemene Dienst. In zijn vrije tijd speelt de jubilaris als lid van de Poppelse Fanfare een muzikaal deuntje mee. Jos Leu se werd met zijn tante ontvan- Hoofddorp De heer L.A. Bourier, medewerker Cen traal Commercieel Technische Dienst, vierde 4 juli zijn 37'/2-ja- rig dienstverband bij onze on derneming. Hij deed dat in ge zelschap van zijn vrouw in het Ontvangstcentrum vn het ver koopkantoor Hoofddorp. De heren Dijkstra en Tromer ke ken op die 37'/2 jaar temg en noemden daarbij vooral het grote verantwoordelijkheidsge voel van de jubilaris. Een leuke anecdote uit het begin van zijn loopbaan: Eén middag was Louis spoorloos verdwenen. Politie en GGD werden bijna voor een zoekactie ingezet, tot bleek dat Louis even "bood schappen moest doen". Als dank voor zijn 37'/2 jaar trouwe dienst kreeg Louis een comple te muziekinstallatie aangebo den.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28