25 jaar H.R.M. Spierings Gezamenlijk jubileum MJH.de Jong en F.W.R. Steenstra Toussaint engeltjes die de namen droegen van de secretaresses die in de afgelopen jaren voor deze jubi laris hebben gewerkt. Namens de collega's en mede werkers kregen de heren een barbecue en een horloge dat de wereldtijd aangeeft, aangebo den. In een gezamenlijk optre den, compleet met spandoe ken, bedankten de jubilarissen de directie en collega's voor de prettige samenwerking in de af gelopen jaren. ZoeterwoudeDe heer H.R.M. Spierings vierde 4 juli in 'De Postduif' te Schaijk zijn 25-jarig jubileum. Herman Spierings kwam in 1966 op 16-jarige leef tijd in dienst van de toenmalige drankenhandel Van Dorst. Hij was daar een manusje-van- alles. Later werd hij groepslei der Expeditie en nu werkt hij op de binnendienst van de dran kenhandel. Mevrouw Van Dorst zette Herman tijdens de receptie in het zonnetje. Zij ver meldde ook dat de jubilaris des tijds geboren is op de plaats waar nu de kelderbierinstallatie van het café staat. Als cadeau kreeg Herman ondermeer een fiets. De gelukwensen werden begeleid door vrobjke noten van het plaatselijke orkest. De relatie tussen de heer Steen - Zoeterwoude Het was 1 juli precies 25 jaar geleden dat de heren M.H. de Jong en F.W.R. Steenstra Toussaint bij Heine- ken in dienst traden. Na vele omzwervingen in het buiten land zijn ze nu allebei regional enigeer manager op dezelfde af deling. Ze vonden het daarom leuk om samen hun 25-jarig ju bileum te vieren. Tijdens de re ceptie werden ze toegesproken door de heer Leeuwenburg. In de toespraak kwamen de over eenkomsten en verschillen van de jubilarissen heel duidelijk naar voren. stra Toussaint en visachtige diersoorten werd uitgebreid be sproken. Hij kreeg dan ook een reusachtig visrookapparaat aan geboden. Daarin hingen niet al leen palingen maar ook zeven De heer De Jong werd vereerd met een standbeeld, dat heel duidelijk zijn werkmethode tot uitdrukking bracht. De heer De Jong had al eerder een stand beeld gekregen. Dat staat sinds 1975 opgesteld in de hal van de brouwerij in Mondou te Chad.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24