Wandel Sport Vereniging Heineken Vereniging in het zonnetje: Nieuwe leden WSV Heineken wil graag nieu we leden hebben. Alle mede werkers, oud-medewerkers en hun gezinsleden zijn van harte welkom. De contributie is zes tig gulden per jaar en voor dat bedrag zijn de inschrijvingen voor de wandeltochten gratis. Heeft U interesse, bel dan met fan Mink, telefoonnummer 073-135352, Ferry Monsma, te lefoonnummer 073-422465 of Nico Kop, telefoonnummer 073-212181. De basis van de Wandel Sport Vereniging (WSV Heineken) van Heineken is Den Bosch. Maar de 23 leden komen uit verschil lende vestigingen; Den Bosch, Zoeterwoude, Middelburg en Amsterdam. Bijna de helft van het aantal is gepensioneerd en komt uit het hele land. De acti viteiten van WSV Heineken zijn voornamelijk gericht op de Vierdaagse in Nijmegen. Veel leden lopen daarin mee. Zij ne men deel aan alle festiviteiten die bij de Vierdaagse horen en overnachten gezamenlijk in een hotel. Wandeltochten WSV Heineken is 1 april 1958 opgericht. De vereniging is een onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Bond voor Licha melijke Opvoeding (KNBLO). De wandelvereniging heeft tot doel gezellig in groepsverband te wandelen. De leden van WSV Heineken krijgen van de KNBLO een jaarprogramma met alle wandeltochten door het hele land. Penningmeester Ferry Monsma: "Wij kiezen voor achttien gezamenlijke voorjaarstochten op zaterdag. We gaan daar zelfstandig naar toe. Omdat de brouwerij geen eigen transportmiddelen meer heeft, moeten we op eigen gele genheid gaan. Daardoor is de vereniging minder levendig. Vroeger gingen we namelijk op zaterdag met z'n allen in een busje van de brouwerij en dat was veel gezelliger", meent hij. "Zelf organiseren we elk jaar een wandeltocht rondom Den Bosch. Dit jaar was dat op 29 ju ni, speciaal voor deelnemers aan de Vierdaagse uit het gehe le land. De wandelaars konden kiezen tussen afstanden van 30,40 of 50 kilometer. De start en de finish waren bij het Heineken Ontspannings Cen trum in Den Bosch en de 1143 deelnemers wandelden door de Vughtse bossen, de Loonsche en Drunense duinen en het pol derlandschap tussen Vlijmen en Den Bosch. De deelnemers waren ook dit jaar weer erg en thousiast over de organisatie. Het weer zat niet erg mee maar de sfeer was er. Vanwege de ge zelligheid komen elk jaar meer deelnemers naar onze wandel tocht. Maar dit jaar was het ex tra druk door oefenaars voor de 75ste Vierdaagse in Nijmegen", aldus Ferry Monsma.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22