Nieuwe directeur Personeelszaken HNB M Wieckse Witte in PUM te koop Heineken hoofdsponsor 's werelds grootste zeilrace T Heineken wordt hoofdsponsor van de Whitbread Round The World Race, het grootste zeilevenement ter wereld. Vanaf 25 september 1993 zullen de deelnemers aan de zesde editie van deze race strijden om de Heineken Trofee. De heer F.A. Versteeg wordt per 1 augustus de nieuwe directeur Personeelszaken Heineken Ne derlands Beheer B.V. Frans Ver steeg is momenteel in dienst van Heineken als General Ma nager Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau op de Bahama's. <3 üse Ui#* Wieckse Witte is vanaf 1 juli in het Personeels Uitgiften Maga zijn (PUM) verkrijgbaar. Het gaat om kratten met 24 flesjes van 30 cl. Ook zijn dozen met zes glazen van dit succesvolle witbiermerk te koop. Heineken heeft gekozen voor sponsoring omdat dit evene ment een kwaliteits-uitstraling heeft en het ons veel publiciteit oplevert. Na de Olympische spelen en de Wereldkampioen schappen Voetbal is de Whit bread Race het derde sporteve nement in de wereld, gemeten naar de omvang van het totale sponsorbedrag. De race duurt negen maanden. Start en finish zijn in het Engelse Southamp ton. De deelnemers doen onder meer havens aan in Uruguay en Nieuw-Zeeland. De vijfde en meest recente Whitbread Race werd gehouden in 1989/1990, toen 23 jachten uit 14 landen deelnamen. Die race werd ge volgd door ruim 700 miljoen te levisiekijkers. Naar verwachting 35 boten uit 23 landen worden in 1993 ver wacht aan de start van de zesde Whitbread Round The World Race. De Heineken Trofee zal worden uitgereikt aan de win naars van alle zes etappes in zowel de 'Maxi-klasse' (voor jachten met een lengte tussen 68 en 70 voet) als de Whitbread 60-klasse' (voor jachten die 60 a 64 voet lang zijn).

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 7