Bowlingclub Den Bosch wint van Michelin Karaoke-show in Den Bosch De Karaoke-show deed 16 mei de brouwerij in Den Bosch aan tijdens het contactbiertje. Net als in de andere vestigingen duurde het ook hier even, voor dat het personeel enige moed had verzameld om te gaan zin gen. Maar toen bleek weer dat als er één schaap over de dam is.... De succesvolle Buckler wieler ploeg doet de in de maand juli mee aan de Tour de France. De Tour de France wordt van 6 juli tot en met 28 juli verreden in Frankrijk. Deze wedstrijd is dagehjks rechtstreeks op de te levisie te volgen. De wielren ners van de Buckler-ploeg die niet aan de Tour de France mee doen, gaan in training. Nieuwe renner Direct na de Tour de France zal een nieuwe renner, Rob Mul ders, zijn profdebuut maken. Hij heeft een contract getekend dat hem tot eind 1992 aan de Buckler-ploeg verbindt. Den Bosch De Heineken Bowling Club (HBC) van onze brouwerij in Den Bosch speelde 4 mei tegen de bowlingclub van buurman Michelin. Dit was voor het eerst sinds de oprich ting van de HBC in 1973. Het was een spannende en spor tieve wedstrijd. Zestien teams speelden elk drie games met als doel de wisselbeker in de wacht te slepen. Michelin won 'n ga me en de HBC won twee ga mes, zodat ze de fel begeerde wisselbeker mee naar huis kon den nemen. Een lid van de HBC in actie op de afsluitingsavond van het seizoen Rob Mulders De HBC is vooral een gezellig heidsvereniging, maar ook het wedstrijdelement speelt een grote rol. Op de vaste speel avond op woensdag in Bowling centrum "De Maaspoort" wordt een onderlinge competitie ge speeld. Daarnaast zijn er regel matig wedstrijden tegen andere verenigingen zoals BC Waal wijk, Hodaar uit Heerlen en nu dus ook tegen Michelin. Nieuwe leden De Bowlingclub heeft momen teel 35 leden. Voor het komen de seizoen, dat in september start, zijn nieuwe leden van harte welkom.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31