Ridder Veranderingen Raad van Bestuur; Opening Ontvangstcentrum Amsterdam Nieuws uit de vestigingen: Bliklijn voor Zoeterwoude; Eerste Buckler op vat; Heineken sponsort Whitbread Round the World Race; Nieuwe directeur Personeelszaken HNB benoemd; Wieckse Witte in het PUM; Hoe worden Heineken-commercials getest Vestiging belicht: Brouwerij De Ridder: Nachtbelevering containers aan Rotterdamse haven 10 Vrumona krijgt brandweerauto A/Hel; 11 Lintjes voor Roolaart en Boreel; Nieuwe Centrale Ondernemingsraad (COR) geïnstalleerd Wetenschappers Heineken over brouwgerst-onderzoek 12 Niet-actieven Heineken en Vrumona op stap 14 De geschiedenis van het bierviltje 1 uit het vat: Mirjam Broos is kwaliteitscontroleur 18 in Den Bosch Vereniging in het zonnetje: Buckler Squash Vereniging; 19 Wielerclub Alweerweg fietste naar Trier Kroniek; 22 Afscheid en Jubileum; Win kaartjes voor musical Les Misérables 24 Hobby: Jan van Velzen uit Rotterdam Crooswijk 26 Wat in het vat zit, verzuurt niet; Zilveren trofee voor Vrumona 27 Evenementen: Kaarten voor Heineken Open; NKB Amstel Trofee Klootschieten 28 Henk van de Berg wint 64.000 gulden vraag van Jos Brink; Ziek op vakantie? Wat nu? 29 Ideeënbus en beschrijvingen 30 Buckler-wedstrijdagenda; Heineken Bowling Club 31 Den Bosch; Karaoke Show in Den Bosch Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Bij de voor- en achter pagina: Een voormalige gistkuip ingericht als expositie ruimte in het nieuwe Ontvangstcentrum in Amsterdam. De opening werd 22 mei verricht door burgemeester E. van Thijn van Amsterdam en de heer A.H. Heineken. Meer hierover leest u op de pagina's 3, 4 en 5

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2