Win kaartjes Les Misérables Afscheid J.J. Fransen Afscheid A.J. Kruidenier Zoeterwoude De heer }.J. Fransen nam na 35 jaar af scheid van Heineken. Veel col lega's en vrienden bezochten de afscheidsreceptie in het Ontvangstgebouw 'De Hooi berg' in Zoeterwoude. De laat ste functie die de heer Fransen vervulde was die van chef Cen traal Mutatiecentrum in Zoe terwoude. De heren Bonthuis en Meijer spraken hem tijdens de receptie toe. Zij vertelden dat Heineken nu een gewaar deerd medewerker moet mis sen en dat de heer Fransen be kend is in veel vestigingen van Heineken. Vervolgens kreeg hij van de heer Meijer een com plete stereo-installatie. Hierna volgde een gezellige receptie waarbij de vele aanwezigen de heer Fransen en zijn partner de hand konden schudden. Heineken houdt deze maand een consumentenactie Thuis- verbruik, waarbij 'een dag uit duizenden' in Amsterdam te winnen is. Onderdeel van deze dag is een bezoek aan de mid dagvoorstelling van Les Miséra bles in Carré. Ook Vers van 't Vat-lezers kunnen aan de actie meedoen. De afdeling Marke ting geeft tien Heineken-mede- werkers met partner de kans om 15 september 'een dag uit duizenden' in Amsterdam door te brengen. Winnaars krijgen een trein- kaart van de eigen woonplaats tot aan het Centraal Station in Amsterdam. Daar vandaan worden ze naar Carré gebracht, voor een middagvoorstelling van Les Misérables. Deze musi cal is gebaseerd op het gelijkna mige boek van Victor Hugo. Daarin schreef de Franse schrij ver over de Franse revolutie, het leed van de arme bevolking van Parijs en de misstanden uit die tijd. De musical is een kleurrijk geheel geworden, met snel wis selende decors en zeer mooie liedjes. De vertaling voor de Nederlandse versie is gemaakt door Seth Gaaikema. Na afloop volgt een rondvaarttocht door de grachten van Amsterdam en een buffet, waarna de winnaars weer bij het station in Amster dam worden afgezet. Wat moet je doen? Wie graag met Heineken 'een dag uit duizenden' wil meema ken, moet antwoord geven op de volgende twee vragen over de musical Les Misérables: a) Welke bekende landgenoot en cabaretier speelt de rol van herbergier in de Neder landse versie van Les Miséra bles? b) Noem drie landen waar Les Misérables is te zien. Schrijf de goede antwoorden op een briefkaart en stuur deze vóór 22 juli a.s. naar Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339. Vermeld daarbij uw naam, adres, telefoonnummer en de vestiging waar u werkt. Per medewerker mag maar één briefkaart worden ingestuurd. Winnaars krijgen automatisch vóór 15 augustus bericht. Over de uitslag kan niet gecorres pondeerd worden. Zoeterwoude In gezelschap van zijn vrouw nam de heer A.J. Kruidenier op 29 mei afscheid van Heineken. Hij ging 1 maart officieel met pensioen. De laat ste tijd vervulde de heer Kruide nier de functie van General Ma nager Brahma S.A.R.L. te Zaïre. Tijdens de druk bezochte re ceptie ontving hij uit de handen van de heer Coebergh een uit gebreide sortering sigaren, ter wijl de heer Siertsema hem ver raste met een golfclub. Velen maakten van de gelegenheid gebruik het echtpaar de hand te drukken en hen veel geluk te wensen voor de toekomst.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 25