Dankbetuigingen Inmemoriam Th. van Veen In memoriam J.van Gelderen In memoriam LJ. Rutten Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, iedereen bedanken die mijn afscheidsreceptie onvergetelijk hebben gemaakt. Vooral ploeg B en KCV wil ik hartelijk danken voor hun gulle gaven. H.A.M. de Ruyter Op 7 mei vierden wij ons 50-jarig huwelijksfeest. De aangename attenties van de Heineken-directie, een enveloppe met royale inhoud en diverse cadeaus, werden door me vrouw Van Kooten aan mij overhandigd. Ik wil u namens mijn vrouw en kinderen hiervoor hartelijk bedanken. De heer Oliedam Hierbij wil ik alsnog, mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen bedanken voor de grote getoonde belangstelling tijdens mijn afscheidsreceptie, alsmede voor de daarbij gepaard gaande bloemen hulde en cadeaus. Ik vind het fijn om terug te kunnen kijken op een vruchtbaar arbeidsleven bij Heineken met als slot zo'n geweldig afscheid. Het gaat U allen bijzonder goed! D. Berghout Graag wil ik voor mijn afscheids receptie, die mij door Heineken aangeboden is, ook namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank zeggen. Ook voor de speeches, cadeaus, brieven en de grote belang stelling. Het was voor ons een onvergetelijke dag. van Gog Op 9 mei is overleden de heer G. van Hout (75). De heer Van Hout is in dienst getreden op 1 oktober 1950. Hij was werkzaam bij drankenhandel Van Wees in Eindhoven. Op 1 maart 1981 ging hij met pensioen. Op 15 mei is de heer F.X.M.A. Dellevoet (81) overleden. De heer Dellevoet was werkzaam bij Heineken in Rotterdam. Op 1 september 1974 is hij opgenomen in de H.I.R. gevolgd door zijn pensionering op 1 januari 1975. Op 8 mei is overleden de heer S. van der Koore (86). De heer Van der Koore trad in dienst op 16 mei 1924 bij Heineken in Rotterdam. Op 1 mei 1970 ging hij met pensioen. Op 9 juni is de heer C.RL. van Gemert (77) overleden. De heer Gemert trad 20 juni 1961 in dienst van de Amstel brouwerij. Hij ging 1 november 1978 met pensioen. Op 6 maart bereikte ons het droevige bericht dat op 49-jarige leeftijd Theo van Veen na een kortstondige ziekte was overleden. Theo, die in 1968 in dienst kwam, werkte in Den Bosch op de afdeling Verpakken als verpakkings controleur. Wij hebben hem gekend als een hardwerkende, loyale man, die door zijn houding en inzet geliefd was bij zijn collega's. Theo droeg altijd een schipperspet. Hij was een groot liefhebber van de scheepvaart waarin hij, voordat hij bij Heineken kwam, werkzaam was. Theo werd in december 1990 ziek en al spoedig bleek dat het een ongelijke strijd zou worden. Wij wensen zijn vrouw en kinderen erg veel sterkte toe. Tot onze grote ontsteltenis verna men wij dat de heer J. van Gelderen 6 juni op 43-jarige leeftijd is over leden. Van december 1975 tot okto ber 1982 was fan van Gelderen bij Vrumona werkzaam in de functie van vorkheftruckchauffeur. Daarna was hij gedurende een periode van 8? jaar werkzaam bij de Horeca Tap Service. Om gezondheidsredenen kon Jan deze functie helaas niet meer uit oefenen. Daarom begon hij op 6 mei van dit jaar weer op zijn oude stek bij Vrumona als vorkheftruckchauf feur. Tijdens zijn werk is Jan getrof fen door een hartaanval en is hij, alle inspanningen ten spijt, dezelfde nacht overleden. In de jaren die wij met Jan mochten samenwerken hebben wij hem leren kennen als een vriendelijk mens, die zijn werk nauwgezet en zorgvuldig uitvoerde. Jan had een positieve kijk op zaken en was een geboren opti mist. Ook in momenten dat het hem allemaal niet meezat, bleef hij voor zichzelf en zijn directe omge ving de zaken positief benaderen. Het is onbegrijpelijk dat iemand, zo vol met plannen voor de toekomst, op zo'n ruwe wijze uit ons midden wordt weggerukt. Het bericht van zijn plotselinge overlijden heeft ons met een gevoel van machteloze woede achtergelaten. Onze gedachten gaan met name uit naar zijn vrouw en twee kinderen. Wij hopen oprecht dat zij de kracht en wijsheid zullen vinden om dit grote verhes te kunnen verwerken. «k Tot onze grote ontsteltenis, ontvingen wij op 27 mei het droeve bericht van het geheel onverwacht overlijden van leen Rutten. Hij werd slechts 56 jaar. In augustus 1990 mochten wij nog zijn 40-jarig dienstverband bij Heineken vieren. De laatste jaren die hij in dagdienst bij de afdeling Brouwen in Zoeterwoude heeft gewerkt, hebben wij hem leren kennen als een ijverige collega. Zijn altijd vrolijke humeur was een voorbeeld voor ons allen. Hij had al vele plannen voor de toekomst gemaakt. Hij heeft het echter niet mee mogen maken. Wij wensen zijn vrouw en zoon veel sterkte toe.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 23