Huwelijken Den Bosch Bunnik Geboorten Zoeterwoude Den Bosch Bunnik Buitenland Onze dienst verlieten H.F.H. van Bergen (Brouwen) met mw. A. Boonaerts J.G.M. Coret (Brouwen) met mw. G. de Kroon F.F.M.M. Donders (Brouwen) met mw. J. v.d. Ven C.E.J. Krielaart (Brouwen) met mw. f. Rommen J.H.RM. van Litsenburg (Intern Transport) met mw. B. Verdier O. el Hannouche (Verpakken) met mw. F. Taizi Jan C., z.v. J. Haasnoot (Verpakken) Danny en Dennis, zn.v. M.J. Do Livramento (Verpakken) Olivier D.; z.v. T.R.H. Plooij (Energie) Elien, d.v. R.F.B. Rijnbeek (Kelders) Jan, z.v. F.W.A. Wagtendonlc (Centr. Log. Microplanning) Daisy, d.v. C.A. Zuijderduijn (Verpakken) Silvana, d.v. M.J. van Beers (Brouwen) Lindsy, d.v. A.J. Sluijter (Verpakken) Wendy, d.v. A. van Delzen (Bedrijfs bureau) Kelvin, z.v. J.F.J.M. Mulders (Verpakken) Jeffrey, z.v. P. Slegtenhorst (Energie- dienst) Marianne, d.v. J.A.C. de Groot (Intern Transport) Lynn, d.v. L. Schonhage (Verpakken) Rick, z.v. C.P.G. de Jong (Technische Dienst) Karen, d.v. F. Slikboer (Pl. Administratie) Thomas, z.v. G.Ch.F. Smit (Technische Dienst) Tiny en Danny, d. en z.v. M.M.J.P. v.d. Wielen (Brouwen) Nabil, z.v. M. Ihattaren (Intern Transport) Kim, d.v. L. van IJzendoorn (Verpakken) Suzanne E.H., d.v. F.L.C. de Haart (In forma tisering/Au tomatisering) Burundi Mevrouw S.M.I. van Hamond zal als management-trainee, worden gedetacheerd in Bujumbura, Burundi. Zij zal daar de functie van Marketing Assistent voor een periode van vier maanden vervullen. Zij zal werkzaam zijn onder de directe verantwoordelijkheid van de heer J.P. van Hollebeke, Algemeen Directeur Brarudi S.A.R.L. Cameroun De heer M.H. van Deursen zal de chef Service Technique te Douala, de heer R.H. Siwalette, gaan vervangen tijdens diens verlof. Zaïre De heer B.L.M. Zwegers keert met zijn familie terug uit Kinshasa om in Nederland als Bedrijfsleider Drankenhandel Groningen zijn werkzaamheden voort te zetten. Ile de la Réunion Mevrouw J. Speek zal als management-trainee voor een periode van drie maanden een marketing project op Ile de la Réu nion begeleiden. Zij zal rapporteren aan de heer J. Doyer. Spanje De heer J. Gore is recentelijk aangesteld als opvolger van de heer M.G. Kakebeeke als Groupe Technical Manager El Aquila. De heer Kakebeeke heeft een functie in Nederland gekregen. De heer N.J. Doodeman is in zijn functie van Installation Manager El Aquila overgeplaatst van Valencia naar Madrid. Rwanda De heer P.H.A. Kemp is momenteel gedetacheerd als Directeur Technique a.i. om de heer P. Kool te vervangen tijdens diens verlof. Chili De heer H.L. Bernabéu Cortes is per 1 juni 1991 uitgezonden naar Cerveceria Chile S.A. in Santiago de Chile, in de functie van Senior Brewing Consultant. Bahamas De heer A.A. Droop is op 4 juni vertrokken naar Nassau, hij is bij Commonwealth Brewery Ltd. gedetacheerd als Consultant Planned Maintenance Engineering. St. Lucia De heer A. van der Wilt is per 23 mei gedetacheerd bij W.L.B.L. in Vieux Fort in de functie van Chief Engineer ad interim. Curasao De heer D. Walsh is per 1 mei gedetacheerd bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. als Informatie Analist in het kader van het Caribbean Automation Project. Indonesië De heer R. Zandburg is 28 april uitgezonden naar PT Multi Bintang Indonesia in Tangerang in de functie van Production Manager Tangerang. De heer R. Grasman keerde op 12 mei terug uit Indonesië waar hij bij M.B.I. was uitgezonden als Techno logical Controller. Hij wordt het nieuwe hoofd Produktie in Den Bosch. De heer J.J. Taal is gedetacheerd naar Jakarta als Technological Controller a.i. De heer A.H.J. Centen, teruggekeerd uit Nigeria, zal deze functie na voorbereiding definitief op zich nemen. Singapore De heer B.A. Brandt is per 1 juni teruggekeerd van zijn detachering in Singapore. (na een dienstverband van drie of meer jaren) W.R. van der Snoek (Buitenland)

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22