Buckler Squash Vereniging HWTC fietst naar Trier Vereniging in het zonnetje: Vorig jaar kwam het aanmel dingsformulier voor de landelij - lte bedrijfscompetitie squash onder ogen van Ellen Gruter en Tirtsa Knorringa van Heineken Amsterdam. Zij twijfelden geen moment en richtten een squashvereniging voor het per soneel op: De Buckler Squash Vereniging. Squash Vereniging spelen al leen tijdens de bedrijfscompeti tie. De oprichters zijn daarom hard op zoek naar een locatie, waar ze wekelijks twee of drie squashbanen tegen een rederij ke prijs kunnen huren. De hoop is gericht op eigen Heineken squashbanen maar dat zal nog even duren. Wel wordt regelmatig een on derling toernooi georganiseerd. Dit jaar speelden de leden van de Buckler Squash Vereniging op 15 juni een toernooi in Den Bosch. Het bleef niet bij squash. Aansluitend volgde een barbe cue. Want het is naast een squash- ook een gezelligheids- vereniging. Nieuwe leden Medewerkers van Heineken met enige squash-ervaring zijn van harte welkom bij de Buckler Squash Vereniging. Als u belangstelling heeft, kunt u bellen met Ellen Gruter (tst. 340) of Tirtsa Knorringa (tst. 530) in Amsterdam (Wetering plantsoen). De Buckler Squash Vereniging tijdens de laatste bedrijfscom petitie van dit jaar (Duitsland) en weer terug. In Trier bezocht de club de fabriek van firma Mead. Deze firma le vert de kartonnen verpakkin gen voor Heineken-bier. Don derdag 23 mei klonk om acht uur 's ochtends het startschot voor de fietstocht. Na vier zwa re dagen op het zadel arriveer den de wielrenners precies vol gens schema weer bij het Heineken Ontspannings Cen trum in Den Bosch. Dertig leden van alle Heineken vestigingen speelden dit jaar mee met de landelijke bedrijfs competitie squash. De bedrijfs competitie houdt in dat ieder team bestaande uit drie perso nen, zes weken lang één avond speelt tegen een ander bedrijf uit de regio. De Buckler Squash Vereniging speelde dit jaar met zeven teams tussen 12 april en 31 mei in Squash City in Am sterdam. De resultaten worden na de zomervakantie bekend gemaakt. Ellen en Tirtsa ver wachten wel dat een aantal teams mee mag doen aan de landelijke finale van de bedrijfs competitie in september. Andere activiteiten De leden van de Buckler Den Bosch De wielerclub HWTC Alweerweg' van de brouwerij in Den Bosch, heeft een vierdaagse tocht van 765 kilometer gemaakt. De rit ging van Den Bosch naar Trier Onder toezicht van de heren Godwald en De Korte van de firma Mead, werd het start schot gegeven door de heer Leenman, projectleider Heineken Den Bosch

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 19