Scheveningen Veluwe De niet-actieven van Amsterdam, Bunnik, Leeuwarden en Zwolle ver trokken naar de brouwerij in Zoeter- woude voor een rondleiding. Aanslui tend kregen ze de film van het afscheid van de heer A.H. Heineken te zien. Organisatrice Sonja van Kooten: "Die hlm is heel leuk voor de oud-me dewerkers want veel van hen kennen de heer Heineken persoonlijk. Hij kwam vroeger regelmatig in Amster dam even een praatje met ze maken." De lunch werd gebruikt in restaurant 'Madestein' in Den Haag. Daarna konden de deelnemers vanuit de bus het 'Zandkasteel' op het strand van Schevingen bekijken. Via een rit over de boulevard reed het gezelschap naar Madurodam, voor een bezoek aan 'de Ideinste stad van de wereld'. Het laat ste onderdeel van de dag was een diner-dansant in 'Treslong' te Hille- gom. De tocht voor de niet-actieven van Den Bosch werd dit jaar voor het eerst begeleid door Mirjam van der Linden, de nieuwe sociaal contactenmede werkster van Den Bosch. De oud-me dewerkers gingen vanuit Den Bosch via een kofhestop in Loenen naar El- burg. Daar gingen ze aan boord van de schepen 'MS De Orca' en de 'MS Velu we', voor een twee uur durende tocht over het Veluwemeer. Tijdens deze tocht werd de lunch gebruikt. De bo ten legden aan bij het Dolfinarium in Harderwijk voor de dolfijnenshow. Aan het eind van de middag vertrok het gezelschap weer richting Brabant. In het Postiljonmotel te Rosmalen werd gegeten. Mirjam van der Linden: "Het weer werkte dit jaar niet erg mee. Maar de stemming bleef goed en we kunnen terug kijken op een paar ge slaagde dagen."

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 15