Nieuwe COR gekozen Brandweerauto van Amsterdam naar Bunnik Frans Roolaart koninklijk onderscheiden Zoeterwoude De verschil lende ondernemingsraden van Heineken kozen vrijdag 31 mei uit hun midden de nieuwe Cen trale Ondernemingsraad. Onder van links naar rechts: Paul Huigen (HTB constructie bureau, Zoeterwoude), Voor zitter Jan van den Broek (Verpakken, Den Bosch), Peter Vreeswijk (Amsterdam/Ut recht), Vincent Garcia Y Alva rez (Kwaliteitsdienst, Bunnik), Tinus Driessen (Verpakken, Bunnik), Wil van Vugt (Techni sche Dienst Den Bosch). Boven van links naar rechts: Piet Vonk (Administratie, Amsterdam), Wim Pijselman (Brouwen, Zoeterwoude), Frans Dupuis (Intern Transport, Den Bosch), Vice-voorzitter Koos de Roode (HTD/HTS, Eindhoven), Frans van Oorschot (Techni sche Dienst Verpakken, Den Bosch), Cees van Leeuwen (Ver koop Amsterdam/Utrecht), Se cretaris Lena Tjon (COR, Zoe terwoude), Joke Kneppers (COR-secretariaat, Zoeterwou de), Ria Rubers-van Hees (Afdeling Verkooptelefonie, Alkmaar), Fred Dahlhaus (Technische Dienst, Zoeter woude), Tonny Brandt (afdeling Kas, Amsterdam), Bert Noor beek (Brouwen, Zoeterwoude), Arthur van de Bergh (Techni sche Dienst meeten regeltech niek, Zoeterwoude), Hans de Vos (Kwaliteitsdienst, Bunnik), Hans Meeuwissen (Administra tie Export, Rotterdam) en Cees Blokland (Regionale Coördina tie Afrika, Amsterdam). Bunnik De bedrijfsbrand- weerauto van de voormalige brouwerij in Amsterdam is 23 mei overgegaan naar Vrumona. Brandweercommandant van Vrumona, Johan Groenendijk heeft het voor elkaar gekregen om de in Amsterdam overbodig geworden auto naar Bunnik te halen. De 'nieuwe' wagen heeft meer mogelijkheden, zoals een hoge drukspuit en zo'n 800 liter eigen watercapaciteit. De ande re brandweerauto van Vrumo na moest vóór het blussen altijd eerst aangesloten worden op het waterleidingnet. Hierdoor werd veel kostbare tijd verlo ren. De nieuwe brandweerwagen werd op een verrassende ma nier in gebruik genomen. Tij dens de wekelijkse bedrijfs- brandweeroefening van 23 mei werd bij de centrale post om de assistentie van een tweede wa gen gevraagd. Binnen tien mi nuten kwam de brandweerauto van Amsterdam met zwaailich ten en sirene het Vrumona- terrein op rijden. De bedrijfs- brandweermannen wisten ner gens van en waren zeer verrast. Rotterdam De heer F.G.A.M. Roolaart, oud directie-secreta ris van Heineken Nederlands Beheer, is maandag 29 april op voordracht van derden konink lijk onderscheiden. Die dag werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De bijbehorende versierselen wer den hem opgespeld door burge meester Peper van Rotterdam. Frans Roolaart kwam in 1950 in dienst bij Hulstkamp en Zoon en Molijn N.V., dat later door Coebergh werd overgenomen. Na de fusie tussen Coebergh en Heineken, werkte de heer Rool aart lange tijd bij de voormalige GWN in Zoetermeer. In 1986 werd hij benoemd tot directie secretaris. Een functie die hij tot januari van dit jaar vervulde. Op het maatschappelijk vlak is Roolaart onder meer actief ge weest in de Katholieke Kring Rotterdam, het wijkorgaan Feij- enoord/Noordereiland, het Be jaardencontact Noordeneiland en het Dienstencentrum Ale- xanderpolder in Rotterdam. Ook heeft hij zich ingezet voor twee kerkbesturen. Onderscheiding Boreel De heer M.W.F. Boreel, alge meen directeur van Heineken- dochter Bralirwa S.A. in Rwan da, is eveneens benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De Nederlandse am bassadeur in Zaïre zal hem de versierselen overhandigen tij dens zijn eerstvolgende werk bezoek aan Rwanda. Burgemeester Peper van Rotterdam speldt Frans Roolaart (rechts) de versierselen op

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 11