Den Bosch Horecagebieden Bunnik Zittend Ab de Jager (administratie) en Frans Dupuis (MIT). Staand op de eerste rij: secretaris Leo van Grunderbeek (interne dienst), Jaap Rentmeester (brouwen), voorzitter Frans van Oorschot (technische dienst verpakken), Santos Moreton Gomez (verpakken) en Appie Veenstra (MIT, nieuw lid). Staand op de tweede rij van links naar rechts: Wil van Vugt (technische dienst), Bas Zegers (Verpakken), Peter Ploegmakers (brouwen, nieuw lid), Arie Rietveld (technische dienst) en Peter van Bergen (Brouwen). Op de achterste rij Jan van den Broek (verpakken) en Leo Gouda (verpakken). Niet aanwezig de heer Pierre Zaunbrecher (brouwen, nieuw lid). Voor van links naar rechts: Geert Hakze (HTD Eindhoven), Peter Vreeswijk (Amsterdam/Utrecht), Herman Spierings (Brabant) en Herman Elema (Groningen/ Friesland/Drente). Achter van Hnks naar rechts: Jan Goderie (verkoop Brabant, nieuw hd), Marinus van Gaaien (secretaris), Marie-Josee Dings (Limburg), Cees van Leeuwen (verkoop Amsterdam/ Utrecht), Koos de Roode (HTD/HTS Eindhoven, nieuw lid, Ria Rubers-van Hees (Noord-Holland) en Henk Hemmer (Gelderland/Overijssel, nieuw lid). Niet op de foto: Harry Cranen (HTD/HTS, nieuw lid). De horecagebieden Den Haag en Rotterdam/Zeeland zijn nog vacant. Het opkomstpercentage in de horecagebieden bedroeg rond de 80 procent. Van links naar rechts: Peter Galjart (bottelarij), Bert Knol (verpakken, nieuw hd), Voorzitter Hans de Vos (kwaliteitsdienst), Arie Jansen (inkoop), Vincent Garcia Y Alvarez (kwaliteitsdienst), Tinus Driessen (verpakken), secretaris Hans Erenstein (administratie), Ed Veldhuizen (mechanische werkplaats, nieuw Hd), Gerrit van den Bunt (logistiek, nieuw hd), Ben van der Weijden (verpakken, nieuw hd) en Piet Kuijer (verpakken, nieuw hd). Niet op de foto: Johan Herms (energiedienst) Het opkomstpercentage in Bunnik was 74,5 procent.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 9