Amstel sponsort zeilevenement Eerste vergadering aandeelhouders Ontvangst centrum Amstel heeft een sponsorover eenkomst afgesloten met de N ederlandsche Vereeniging van Kustzeilers (NWK). Amstel geeft haar naam aan het zeil evenement, dat vanaf dit jaar Amstel 24-uurs gaat heten. De 24-uurs die dit jaar voor de 27e keer gehouden wordt is een tra ditie en begrip bij waterspor tend Nederland. Ieder jaar nemen honderden zeilers aan dit unieke evenement deel. De sponsoring van dit typisch Hol landse evenement sluit goed aan bij het Hollandse karakter van Amstel bier. De sponsorovereenkomst werd in april afgesloten. Van links naar rechts: De heren Broerse, product-manager van Amstel, Verkade, voorzitter van de NWK en Sleutel, verkoopleider van Huinck et) De Jong A'Hel wordt A'Stad De interne naam voor het Ontvangstcentrum is voor taan A'Stad in plaats van A'Hel. Hiervoor is gekozen omdat de ingang aan de eerste Van der Helststraat binnenkort vervalt en naar de Stadhouderskade wordt verplaatst. Amsterdam Het nieuwe Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam werd 18 april voor het eerst officieel gebruikt voor de jaarlijkse Aandeelhou dersvergadering. Leden van de De aandeelhouders bijeen in Het Roeischip van het Ontvangstcentrum Raad van Bestuur van Heineken gaven tijdens de vergadering een toelichting op het jaarver slag. Vervolgens werd de heer ir. K. Vuursteen benoemd als hd van de Raad van Bestuur. De aandeelhouders waren enthou siast over het nieuwe Ont vangstcentrum. Zij krijgen daar in het najaar een uitgebreide rondleiding.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 3