wedstrij d-agenda Uitslag prijsvraag concertkaarten Heineken gastheer bier- artikelenbeurs De succesvolle Buckler wielerploeg doet in juni aan de volgende wedstrijden mee: 1 juni Ronde van Midden-Zeeland, Nederland 3-10 juni Dauphine Libéré, Frankrijk 4- 9 juni Ronde van Asturias, Spanje 12-16 juni Ronde van Luxemburg 16 juni Grote Prijs Forbo, Nederland 18-28 juni Ronde van Zwitserland 19-23 juni Ronde van Arrate, Spanje 25-28 juni Ronde van de Mijnvalleien, Spanje 30 juni Wegkampioenschappen van Nederland (TV)* De letters TV houden in dat de Nederlandse televisie recht streeks aandacht zal besteden aan dit evenement. Amsterdam De Bier Artike len Verzamelaars Vereniging (BAV) hield 20 april in de Jaap Eden Hal in Amsterdam de achtste Internationale Bier Verzamelaarsdagen. Heineken was gastheer van deze verza melaarsruilbeurs. Ruim dui zend bezoekers waren aan wezig. Kees-Jan Strop van de afdeling Public Relations Ne derland van Heineken (rechts op de foto) overhandigde Ron Triep, bestuurslid van de BAV het Heineken-geschiedenis- boek. De BAV gaf Kees-Jan Strop een spiegel met het Heineken-logo, als blijk van dank voor zijn ondersteuning aan de beursorganisatie. kaarten M.C. Hammer), de heer J.H.E. Meltenkamp uit Alphen aan den Rijn (concertkaarten Rod Stewart) en de heer C.J. Landman uit Katwijk aan den Rijn (concertkaarten Gloria Estefan). Ook de winnaars van de troostprijs, een compact disc van Gloria Estefan, hebben hun prijs inmiddels thuisgestuurd gekregen. M.C. Hammei krijgt van jaap Rietei, biandmanagei Pepsi Cola van Seven Up Nederland een Delftsblauwe bierpul overhandigd. Uiterst hnks op de foto Raynaud Mignot, junior product manager Pepsi Cola bij Bij de achterpagina: De Technische Dienst van de voormalige brouwerij in Rotter dam, anno 1952 Dc prijsvraag in Vers van 't Vat 3/91, waarbij medewerkers van Heineken concertkaarten kon den winnen, is zeer succesvol geweest. De redactie werd over spoeld met briefkaarten voor de gratis concertkaarten van M.C. Hammer, Rod Stewart en Gloria Estefan. Vooral de kaar ten voor Gloria Estefan waren erg gewild. Helaas waren er voor elk concert maar twee concertkaarten weg te geven (voor één medewerker met in troducé). De winnaars van de actie heb ben inmiddels hun concert naar keuze al achter de rug. Het zijn mevrouw M.M. Evora Fon- seca uit Rotterdam (concert-

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31