LU L. v.d. Male (HTD Hoofddorp) 125,00 3000 gulden voor F. van de Griendt en J. Korthout 4920 gulden voor P. de Ruijter en A. Bahri rfj Beloning Aanmoediging Bunnik J.S. Koosman (Verpakken) 75,00 mJ.S. Koosman (Verpakken) 75,00 E. Oudenbroek (Verpakken) 75,00 J.N.A. Groendendijk (Verkoopbinnendienst Thuisver- bruik) f 75,00 D.E. Turksema (Verpakken) f 125,00 Horecagebieden QJ. van Genugten (HTD Eindhoven) 125,00 A.J.J. v.d. Linden (HTD Randstad) 75,00 H. v.d. Pol (HTS Arnhem) 75,00 Den Bosch Frank van de Griendt en Jan Korthout hebben in maart 3000 gulden gekregen voor een inge zonden idee. Het gaat om de flessen- vuller van de colonnes 6 en 7. Een leeg flesje wordt voor het vullen gecontro leerd op eventueel aanwezige vloei stof. Als er vloeistof in een fles zit stopt de invoer van de flessen in de vuiler en de rinser (flessenspoelma- chine). Dat flesje wordt er dan uitge haald, waarna er gewacht moet worden tot alle flessen uit de vuiler zijn, voordat er weer flessen ingevoerd kunnen worden. Het idee van Frank van de Griendt en fan Korthout is om onmiddelijk weer flessen te kunnen invoeren nadat de fles met vloeistof is verwijderd. Door deze werkwijze wordt produktietijd gewonnen. Zoeterwoude Pieter de Ruijter en Abderrahmane Bahri van de afdeling Verpakken in Zoeterwoude hebben 4920 gulden gekregen voor een door hen ingediend idee. Ze kregen het be drag op woensdag 2 mei jongstleden, uit handen van bedrijfsleider Han de Goederen. Het idee betreft het plaat sen van een foto-cel bij het flesse- inspectie-apparaat (EBI), dat lege fles sen controleert op vuil. De EBI zendt een lichtbundel via een glasplaat door de bodem van de fles. Een vuile fles wordt uitgestoten. Maar als de glasplaat zelf vuil is door een achtergebleven etiket, worden teveel flessen uitgestoten. De fotocel con stateert wanneer meer flessen aan eengesloten worden uitgestoten. Als dat gebeurt stopt de EBI automatisch en kan de glasplaat worden schoonge maakt. Op deze manier worden er minder schone flessen onterecht uit gestoten en dat levert een aanzienlijke besparing op. Van links naar rechts: Pieter de Ruyter, Abderrahmane Bahri en Han de Goederen Jan Korthout fhnks) en Frank van de Griendt (rechts)

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 30