Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Amstel sponsort zeilevenement Eerste aandeelhoudersvergadering Ontvangstcentrum Amsterdam 3 Eindredacteur: Peter Everts Redactie: Totaal vernieuwd Buckler op de markt 4 Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Automatiseringssysteem: 6 Redactie-assitente: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Nieuwe Ondernemingsraden geïnstalleerd 8 Nieuws uit de vestigingen: Verkiezingen Ondernemingsraad; Hoogste punt verkoopkantoor Arnhem 10 Uit een ander vaatje getapt 11 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda Sfeerverhaal: Avonddienst met wachtchef Verpakken 12 (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub Nieuws uit de vestigingen: Amsterdam: Friese paarden voor stallen; Den Bosch: Benzinepompen verwijderd 14 belden R.G.H. Elfrink Drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. f.B.R. Schwietert De reclamecode in de praktijk 15 NOS en de Amstel Gold Race 16 Correspondenten: De Speciale Brigade Thuisverbruik belicht: 18 G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer Finale Knock-Out biljart-toernooi in Bunnilc 19 (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den 1 Vestiging belicht; Rotterdam Crooswijk: 20 ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden Vereniging in het zonnetje; Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude 22 (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Nieuws uit de vestiging: Veranderingen brouwerij-terrein in Zoeterwoude; Wapenbroeders in Den Bosch; Winnaar Heineken prijsvraag op reis 23 Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Buckler is totaal vernieuwd. Op 17 mei vond de eerste presentatie van dit vernieuwde Buckler Afscheid en Jubileum Nieuwe vrachtwagens voor Rivella en Sisi 24 Kroniek 26 Nieuws uit de vestiging; Sourcy in een nieuw jasje; Win kaarten voor Thermae 2000 in Valkenburg met Sourcy; Frisdrank in sixpacks 28 Hobby: J.J. van der Eijk uit Amsterdam knoopt Perzische tapijten 29 plaats in Zoeterwoude. Frans Masscn van de Buckler wielerploeg en Ideeënbus 30 directeur G. Stolk waren erbij. Meer informatie Bij de achterpagina; Uitslag prijsvraag concertkaarten; Heineken gastheer bierartikelenbeurs 31 over het vernieuwde Buckler staat op de pagina's 4 en 5 in dit blad

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2