Onze dienst verlieten Zoeterwoude Horecagebieden Dankbetuigingen Overleden (na een dienstverband van drie of meer jaren) Mw. S. Pothoff-Kuipers (Centrale Contracten Horeca) L.J.J. Beljon (Administratie Bier) M.P.A. Sternfeld (Personeelszaken Stafdiensten Bier) C. Boeren (Verpakkingstechniek) S.M. Zwanenburg (Regionaal verkoopleider Thuisverbruik) J.M. Blijham (Paoea Nieuw Guinea) B.M. Potjewijd (Drankenhandel Nijmegen) Mw. C.G.A. Kroon (Administratie Noord Holland) Langs deze weg wil ik mede namens mijn familie, mijn dank zeggen voor de grote belangstelling tijdens de receptie ter ere van mijn 25-jarig jubileum. Het was een bijzonder fijne dag, die wij zeker niet zullen vergeten. A. Tiebosch Voor alle goede raad en blijken van belangstelling, die Jan mocht ontvangen toen hij door het diepste dal van zijn ziekte ging, dank ik u uit de grond van mijn hart. Zijn doorzettingsvermogen en uw mede leven hebben hem gebracht tot waar hij nu is. Jan heeft nog een lange weg van herstel te gaan, maar hij heeft de moed om door te gaan! Verder spreek ik de hoop uit dat Jan nog lang in ons midden mag en kan zijn. Aad Luk 8 maart 1991. Een dag om nooit te vergeten. Mijn 25-jarig jubileum was een ware happening met komische acts van collega's uit Den Bosch, clowns van Libema, en de vele welgemeende felicitaties. Ik bedank dan ook, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de vele cadeaus, bloemen en felicitaties: directie en management Heineken, collega's, vrienden, bekenden en in bijzonder de vele Heineken en Amstelrelaties. We hebben genoten en genieten nog na bij het zien van de videofilm, bloemen etc. etc. Nogmaals hartstikke bedankt! René en Corry Beltjens Graag wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen bedanken die aanwezig is geweest op mijn afscheidsreceptie. We waren heel blij met de cadeaus waarvoor aan allen onze hartelijke dank. Theo Koebrugge Ik wil mijn hartelijke dank betuigen aan iedereen, maar vooral aan de oud-collega's van Wil, voor de belangstelling en het medeleven die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn man. Mw. C. Geertsema-De Laat Langs deze weg wil ik graag, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie, collega's en vrienden ook van de drankenhandel Emmen/ Groningen/Grouw; kortom iedereen heel hartelijk bedanken voor een geweldige afscheidsreceptie die voor mij is gegeven. Ook heel hartelijk bedankt voor de toespraken en vele wensen, cadeaus en bloemen. En voor het lied wat ter ere van mij was gemaakt. Dit alles maakte mijn afscheidsreceptie tot een heel bijzondere dag. Ik wens iedereen veel succes, geluk en gezondheid toe. Gerrit Ruiter Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de grote belang stelling en mooie cadeaus ter ere van mijn afscheid op 12 maart in het ontvangstgebouw te Zoeterwoude. Mede hierdoor is dit voor mij en mijn gezin een onvergetelijke dag geworden. van Amerongen Voor de afscheidsreceptie, mij door Heineken aangeboden, willen mijn gezin en ik onze grote dank betuigen. Alsook voor de speeches, cadeaus, brieven en andere beste wensen. De vele blijken van vriend schap hebben ons overweldigd. Tijdens de gigantisch grote hoeveel heid snipperdagen, die ik aangeboden heb gekregen, zal ik met plezier en dankbaarheid nog vaak terugdenken aan die prachtige jaren bij dit geweldige bedrijf. Gerard Schutte Langs deze weg willen wij heel "hartelijk dank" zeggen, voor het prachtige bloemstuk en het 'smaak volle' cadeau dat wij mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijksfeest. Een speciaal woord van dank aan Mevrouw S. van Kooten die belangrijke data, ook van oud-medewerkers, nooit vergeet. Arie en Bep de Boer Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en allen die aanwezig waren, bedanken voor de vele bloemen, cadeaus en goede wensen die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ontvangen. M. Kivit Hartelijk bedankt voor de belang stelling, cadeaus en bloemen die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. H.G. van Schijndel en echtgenote Op 12 april is overleden mevrouw B. van der Vegt (100). Mevrouw Van der Vegt is op 1 augustus 1923 in dienst getreden bij Heineken Rotterdam. Zij ging op 1 januari 1946 met pensioen. Op 19 april is overleden de heer N. Burgers (82). De heer Burgers is op 15 april 1929 in dienst getreden bij Heineken in Amsterdam. Hij ging op 1 januari 1974 met pensioen. Op 27 april is overleden de heer J. van Wensveen (71). De heer Van Wensveen is op 27 januari 1947 in dienst getreden bij Heineken in Rotterdam. Hij ging op 1 april 1985 met pensioen. Op 1 mei is overleden de heer C.F. Kooy (79). De heer Kooy is op 15 januari 1940 in dienst getreden bij Heineken in Amsterdam. Hij ging op 1 december 1976 met pensioen.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 27