Huwelijken Horecagebieden Zoeterwoude Amsterdam Geboorten Zoeterwoude Horecagebieden Bunnik Geslaagd Zoeterwoude Voor het diploma Bureau secretaresse: Mw. N.C. de Graaff (Loopbaanontwikkeling) Amsterdam Horecagebieden Voor het certificaat Storingzoek methoden "Waar zit de fout?" A.M. Carree, J. van Dijk, H.J. Foppen, R.M. Goudriaan, G.J. Koopman, PT. Smeenk, A.G. Visser, A.C. Willemsen, J. Agsteribbe, J. Amsen, J.C.J. Baars, B.M. de Block, J.H. Bloem, P. van Emmerik, D.M. Parmentier, W.J. Teeuwen, W. van Dalen, G.W.M.M. Hoebers, J.T.M. Jorna, P.J.M. van de Ven (allen werkzaam bij Horeca Technische Dienst) Buitenland Mexico Papoea Nieuw Guinea Zaire Angola Drs. W. van Tongeren (Administratie Gelderland/ Overijssel) met M.J. Dethmers C. Maliepaard (HTD Randstad) met I. de Jonge P.J.M. van der Ven (HTD Zuid Nederland) met A.C. van Hal P.W. Everts (Public Relations Nederland) met J.MA.M. van der Heijden Mw. C.J. Rosmolen (Personeelsdienst Zoeterwoude) met M. van der Plas Mw. L. van Alenburg (D.C.T. Zoeterwoude) met H.E.J. van Elk Mw. M. Julio (Concern Marketing) met A.A. van Roon (Concern E.F.I.) Mw. A.G.J. Kolk (Coördinatie Westelijk Halfrond) met A. Chapman Manon, d.v. M.J.M. Comelissen (DIMJCVO) Annelies A., d.v. C.A. van Sluys (Personeelsdienst Zoeterwoude Produktie) Danny, z.v. P.L. van der Plas (C.S.A.) Jelle H., z.v. Mw. M.A. van Hoorens (D.C.T.) Kim, d.v. Mw. G.C.M. van der Mey (Produktie Bier) Patrick, z.v. E.F. Terol (Kelders ploeg 1) Susanne G., d.v. R.W. Wassing (Kelders ploeg 2) Kayleigh, d.v. Mw. H.M. van der Zwan (Drankenhandel Leiderdorp) Steffan H.M., z.v. H.M.G. Widdershoven (Drankenhandel Nuth) Bouchra, d.v. A. Kaouass (Verpakken) Voor het diploma NGPR-A Public Relations en Voorlichting: Mw. M. Meijer (Public Relations Nederland) Voor AMBI HA afstudeermodule literatuurpakket databeheer: E.G.M. van den Oord (Applicatie Ontwikkeling) Voor bedrijfscorrespondentie Engels: C.A.D. de Quillettes (Centrale Inkoop MePA) Voor het chauffeursdiploma CCV-B: A.F. Droog (M.I.T.) Voor de brugopleiding Marketing: G.H. Dros (Brouwen) Voor het diploma Basis Marketing: Mw. E.R.M. Martens (Documentatie en Bibhotheek) Proseco Katwijk Voor het diploma Vakbekwaamheid voor het café bedrijf: J. Borneman (Beveiliging) De heer H.W. Bellekes vertrok op 1 mei 1991 naar Monterrey alwaar hij bij Fomento Económico Mexicano, S.A. de C.V. (FEMSA) als consultant is uitgezonden in de functie van Quality Assurance Ma nager. De heer J.G. van Dalen ver trok eveneens op 1 mei naar Mon terrey. De heer van Dalen is als consultant uitgezonden in de functie van Executive Engineer bij FEMSA. De heer J. Rosier vertrok op 28 april naar Port Moresby, alwaar hij bij P.N.G.B. wordt uitgezonden als Brewery Manager. De heer A.J. Kruidenier heeft zijn werkzaamheden als General Manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa beëindigd daar hij de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt. Hij zal half mei naar Nederland terugkeren. De heer J.L.M. Homé is per 1 mei 1991 naar Kinshasa vertrokken om daar zijn functie als General Manager voort te zetten. Voorheen was hij werkzaam als General Manager in Brazzaville (Congo). De heer P.L.A. Lebru is per 1 april naar Congo vertrokken om daar zijn functie als General Manager voort te zetten. Voorheen was hij werkzaam als General Manager in Burundi. De heer M.W.H.M. Goumans is per 18 april gaan werken als Directeur Financier bij CIB Kinshasa. Zijn vrouw en kinderen zullen hem spoedig vergezellen. De heer J.H.H. Bierbaum is samen met zijn vrouw 5 mei vertrokken naar CIB Kinshasa in de functie van Chef Service Technique. De heer G.H. Alberda is samen met zijn vrouw 2 mei vertrokken naar Luanda. Hij zal daar werkzaam zijn als Chef Service Technique.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 26