Nieuwe vrachtwagens Rivella en Sisi Afscheid D. Berghout Afscheid A.H. Bosch Afscheid J.Th. van Gog HHHj sproken door de heer Visseren. Hij sprak over het Heineken- hart van fan van Gog en ver telde hoe iedereen altijd een beroep op fan kon doen. fan van Gog's betrokkenheid bij Heineken blijkt ook uit zijn jarenlange inzet voor de OR en COR. Hij kreeg als cadeau een geglazuurde plaat over 'zijn' biertransport door de jaren heen. Daarna wensten collega's en vrienden hem veel geluk voor de toekomst. Zoeterwoude De heer D. Berghout nam op 22 april af scheid van Heineken. Hij maakt gebruik van de overbrug gingsregeling. De heer Berg hout kwam in 1961 bij de Rot terdamse brouwerij in dienst. Hij heeft bij het Bedrijfsbureau diverse functies uitgeoefend. Als één van de eersten verhuis de de heer Berghout van de ou de brouwerij in Rotterdam naar de gloednieuwe brouwerij in Zoeterwoude. De heren De Goederen, Tuijt en Ransdorp spraken hem tijdens de receptie in het Ontvangstgebouw toe. De heer Berghout kreeg een portret cadeau waaruit zijn gro te gevoel van humor en liefde voor de sport naar voren kwam. Na een dankwoord maakten vele aanwezigen van de gele genheid gebruik om de heer Berghout, zijn echtgenote en hun kinderen geluk te wensen voor de toekomst. Het wagenpark van Vrumona is weer aangevuld met nieuwe vrachtwagens voor de merken Rivella en Sisi. Ook heeft Sisi nieuwe glazen gekregen, die binnenkort in het PUM te koop zijn. Den Bosch De heer J.Th. van Gog nam 10 april na 39 jaar af scheid van Heineken. Hij kwam in 1952 in dienst van Heineken als chauffeur. De laatste tien jaar werkte Jan van Gog als kelderbierchauffeur. Tijdens de receptie in de Cam- brinuskelder werd hij toege- Den Bosch Op 25 april nam de heer A.H. Bosch afscheid van Heineken. Hij kwam in 1963 in dienst als vertegen woordiger Thuis verbruik, maak te in 1973 een overstap naar Horeca en werd daarna ver koopleider. Toon Bosch is daar door een zeer bekende verschij- ning geworden voor de collega's en horeca-relaties uit Den Bosch en de wijde omgeving. Velen waren dan ook naar de Cambrinuskelder gekomen om Toon Bosch en zijn echtgenote geluk te wensen. Zij toonden waardering voor zijn jarenlange inzet voor Heineken. Het or kest "De Kikvorschen" zette Toon Bosch, net als destijds bij zijn 25-jarigjubileum gebeurde, in het zonnetje.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 25