Gezamenlijk afscheid HAM. de Ruijter, E.J. Rijkers en J.H.Schuurmans Den Bosch De heren H.A.M. de Ruijter, E.J. Rijkers en J.H. Schuurmans namen 26 april gezamenlijk afscheid in het Heineken Ontspannings centrum. Ze maken gebruik van de VUT-regeling. De heer Bakker, Wachtchef Verpakken, zei tijdens de receptie dat er af scheid genomen werd van drie onmiskenbare componenten namelijk: Kwaliteitscontrole, Verpakken en Intern Transport. Nadat de heren waren bedankt voor hun jarenlange inzet en collegialiteit, begon een gezelli ge receptie. heer en mevrouw Rijkers Ook de heer Rijkers begon zijn werkzaamheden bij Heineken in 1971. Eerst als bedienings man bij de afdeling Verpakken en later als bedieningsman aan Colonne 4. Nadat in 1982 de laatste flessen op Colonne 4 ge tapt waren, ging hij over naar de verpakkingsstraat van Colonne 9. De laatste jaren werkte Evert Rijkers als aflosser. Evert staat bekend als een goede collega en vriend en een voorbeeld voor zijn jongere collega's. Hij mocht graag „vuisten" (een spelletje) om koffie of frisdrank. Vooral met nieuwe medewerkers die nog niet wisten hoe slim Evert Rijkers is. De heer De Ruijter werkte in de schoenindustrie voordat hij in 1971 naar Heineken kwam. Hij begon zijn werkzaamheden als heftruckchauffeur bij de afdeling Intern Transport. Al snel bleek dat hij grote interesse had voor het machinepark van de af deling Verpakken. Zo werd Na een dienstverband van 21 jaar verlaat de heer Schuur mans de afdeling Interne trans port van Heineken. Hij was daar werkzaam als heftruck chauffeur. Het wel en wee van deze afdeling had altijd zijn be langstelling. Jan Schuurmans is een man die graag zijn zaken goed en tijdig regelt. Zo had hij in een vroeg stadium geregeld wanneer, waar en op welke ma nier hij afscheid wilde nemen en wie hij zou uitnodigen. Op zijn speciale verzoek was dan ook de man die hem het vak van heftruckchauffer bijbracht aanwezig. Harry de Ruijter machinebe schrijver. Na ook nog gewerkt te hebben als aflosser kwam hij in 1980 bij de afdeling Kwali teitscontrole Verpakker. Harry de Ruijter staat bekend als een positief meedenkend medewer ker die duidelijk zijn mening kenbaar weet te maken. De heer en mevrouw Schuurmans De heer en mevrouw De Ruijter

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24