Veranderingen brouwerij -terrein Wapenbroeders in Den Bosch Winnaar Heineken prijsvraag op reis Zoeterwoude De laatste tijd is op het brouwerij-terrein van Zoeterwoude een aantal din gen veranderd. Zo is het bewa kingssysteem van de slagbo men bij de portiersloge van het brouwerij-terrein aangepast. De slagbomen gaan nu na elke passerende wagen dicht. De volgende wagen moet wachten op een groen hcht, voordat hij onder de slagboom door mag. Ook is op het brouwerij-terrein een groter bord geplaatst dat de maximum snelheid van dertig kilometer aangeeft. Er stond al een kleiner bord maar het blijkt dat veel mensen nog te hard rij den. De werkzaamheden bij de portiersloge heer Nijenhuis, lid van de Wapenbroeders en oud-mede werker van Heineken, overhan digde Cees Voermans (chef Ontvangsten van Heineken Den Bosch), een standaard met diverse vlaggen. Deze vlaggen symboliseren alle landen waar Heineken bier naar exporteert. Ton de Wit, winnaar van de Nationale Heineken Promotie prijsvraag uit Vers van 't Vat, vloog 19 april naar Rome. Op de foto ziet u het vertrek van Schiphol. Ton de Wit en zijn vrouw: "Wij vonden het geheel perfect georganiseerd. We heb ben heel veel gezien en het was erg gezellig." Ook de winnaars van de consu menten-actie zijn inmiddels op reis geweest. Zij konden, even als de Vers van 't Vat-winnaar kiezen uit de hoofdsteden Athene, Parijs, Rome en Ma drid. Daarnaast bestond de keuze uit een geheel verzorgd, een gedeeltelijk verzorgd of een weekeinde zonder vastgesteld programma. Dat de meesten van hen het erg naar hun zin hebben gehad, blijkt wel uit de grote hoeveelheid bedankbrie ven die bij de afdeling Marke ting in Zoeterwoude binnenko men. Anneke van de Wijngaart van deze afdeling hierover: "De prijswinnaars zijn zelfs zo ent housiast dat ze schrijven er niet over te peinzen op een ander biermerk over te stappen en Heineken ook bij vrienden en familie willen aanprijzen. An deren, die voor een volledig vrij programma hebben gekozen, zijn zelfs jaloers op degenen die met enthousiaste verhalen van een geheel verzorgd weekeinde terugkwamen." De consumenten kregen onder meer een fototoestelletje mee voor onderweg. Degenen die naar Madrid gingen, werden zelfs op een muzikale avond onthaald. Eenmaal thuisgeko men kregen de reizigers nog een feestpakket als herinnering aan een geslaagd weekeinde. uitsluitend passagier De heer Nijenhuis flinks) overhandigt de standaard aan Cees Voermans (rechts) Den Bosch De Wapenbroe ders (oud-militairen) uit Ensche de waren 24 april op bezoek bij de brouwerij in Den Bosch. De

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 23