Verkiezingen Ondernemingsraden Hoogste punt bereikt >T ÈNtaaBüw A Op woensdag 17 april zijn in de diverse vestigingen van Heineken de verkiezingen ge houden voor de nieuwe Onder nemingsraden. De opkomst was over het algemeen goed. Op de verkiezingsdag waren de kandidaten en de leden van de De heer H.P.P.M. Hofhuis, hoofd Personeelszaken, brengt in Zoeterwoude zijn stem uit voor de nieuwe Ondernemingsraad vakbonden FNV en CNV onder de kiezers actief. Heineken- medewerkers uit Den Bosch en Zoeterwoude werden 's mor gens opgewacht door CNV en FNV-leden die rolletjes snoep, pennen en flessenopeners uit deelden. In de vestigingen Rot terdam en Amsterdam werden flesjes Buckler met speciale eti ketten (zie ook VW 4/91) door de OR-kandidaten uitgedeeld. Dit ter gelegenheid van de eer ste OR-verkiezingen sinds ja ren in deze vestigingen. 10 Arnhem In Arnhem werd 17 april het hoogste punt be reikt van het nieuwe pand voor het Verkoopkantoor en de Drankenhandel. Ter gelegen heid hiervan werd een panne biertje gedronken. Hierbij was het voltallige personeel van het Verkoopkantoor Gelderland/ Overijssel en de Drankenhan del Otten-Van Uhm aanwezig. Ook de aannemer en de bou wers van het pand dronken een biertje mee. De bouw verloopt geheel volgens plan en de be doeling is dat het pand 1 juli op geleverd wordt. Dick Hageman (rechts) overhandigt aan Muskens een Buckler-sporttas. Alle bouwers kregen zo'n tas als aandenken Het nieuwe verkoopkantoor en de drankenhandel in Arnhem-Zuid

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 10