Buckler wedstrij dagenda Agenda Amstel Karaoke Show Win Fido Dido handdoek met 7Up *25 Edwig van Hooydonck, de winnaar van de Ronde van Vlaanderen. Dit was de eerste Wereldbeker overwinning van de Buckler-ploeg van dit seizoen. De Buckler wielerploeg doet in mei aan de volgende wedstrijden mee: 29 april-19 mei: De Ronde van Spanje (TV)* 1 mei: Henninger Turm Frankfurt, Duitsland 4 mei: Willebroek, België 5 mei: Grote Prijs van Gippingen, Zwitserland 7-12 mei: Vierdaagse van Duinkerken, Frankrijk 24-26 mei: Ronde van de l'Oise, Frankrijk De letters TV houden in dat de Nederlandse televisie recht streeks aandacht zal besteden aan dit evenement. Bij de achterpagina: Het hoofdgebouw van de Anchorbrouwerij, gefoto grafeerd in 1948 De Amstel Karaoke Show doet regelmatig de Heineken-vesti- gingen aan. Iedere keer blijkt weer dat diverse collega's zangtalent hebben. Op 16 mei komt de Karaoke Show langs tijdens het con tactbiertje van de vestiging Den Bosch. Heeft U de Amstel Karaoke Show nog niet gezien of wilt U hem nog een keer zien? Dan kunt U de Amstel Karaoke Show de komende maanden bij U in de buurt gaan bekijken: 27 april: Café De Vrijheid in Den Helder 28 april: Café Anno 1890 in Amsterdam 30 april: Café De Taveerne in Vreeland 5 mei Café Chivaz in Roosendaal 19 juniCafé De Kroon in Schiedam 20 juniCafé Het Wapen van Roosendaal in Roosendaal 23 juniCafé Aad de Wolf in Purmerend 27 juniCafé De 3 Turven in Vinkeveen 28 juni: Café Swartjes in Schalkhaar (Deze lijst is niet helemaal compleet) Bunnik Al zin in de zomer, lekker in de zon liggen in de tuin, aan het strand of bij het zwembad? Dan is dit goed nieuws voor u. Want speciaal voor lezers van Vers van 't Vat looft 7Up 25 Fido Dido hand doeken uit. Grote badhanddoe ken, die reuze handig zijn voor binnen en buiten. Maar die handdoeken krijgt u niet zo maar, daar moet u wel wat voor doen. Geef antwoord op de vol gende vraag: In welk jaar begon 7Up in Nederland met het stripfiguurtje Fido Dido in haar reclame-campagne? Zet het goede antwoord op een brief kaart en stuur dit in vóór 5 juni aanstaande. Het postadres is Redactie Vers van 't Vat, post Voor degenen die buiten de Fido Dido-boot vallen, zijn er nog honderd troostprijzen: stickers van Fido Dido. Ook deze worden toegestuurd. Stedenreis Nog steeds krijgt de redactie vragen over de Heineken-prijs- vraag van vorig jaar, waarbij een stedenreis te winnen was. De bus 530, 2380 BD in Zoeter- woude of via de interne post naar kamer 2.339. Vermeld ook uw persoonsnummer. Per me dewerker kan slechts één brief kaart worden ingestuurd. Win naars krijgen van de redactie bericht. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. winnaar hiervan heeft al bericht gehad. U kunt nog wel meedoen met de Amstel-prijsvraag waarbij een zeiltocht van twee dagen te winnen is (zie VW 2/91). De uiterste inzenddatum van deze actie is donderdag 27 juni.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31