Ad de Kruijf wint fiets Jelle Nij dam 25 jaar A.W. Tiebosch 25 jaar J.WA van den Heuvel Bunnik Ad de Kruijf van de Rijwiel Tour Club (RTC) Vrumona is de gelukkige win naar geworden van een ver loting van de Colnago fiets van Buckler-profrenner Jelle Nij- dam. Jan Raas, ploegleider van de Bucklerwielerploeg had vo rig jaar beloofd na het seizoen 1990 de fiets onder de leden van RTC te verloten. En belofte maakt schuld. Ad de Kruijf be loofde op zijn beurt vele kilo meters op zijn nieuwe fiets te zullen rijden. Ad de Kruijf (links) ontvangt de fiets uit handen van Jan Raas Den Bosch In de Cambrinus- kelder in Den Bosch vierde 22 maart de heer A.W. Tiebosch zijn 25-jarig jubileum. Hij kwam in 1966 in dienst van Heineken bij de afdeling Ver pakken. In 1973 ging hij over naar de Interne dienst in een dubbele functie, namelijk cor- veeër en medewerker in de schaftcabine. Toen in 1982 de schaftcabine gesloten werd Den Bosch De heer J.W.A. van den Heuvel vierde 4 april zijn 25-jarig jubileum. Hij be gon bij Heineken in de Lager- kelder tegen het salaris van 2,07 per uur. Daarna werkte hij op het Marktveld en vervolgens als operator in de Helder Bier Kelder. In 1986 werd de heer Van den Heuvel operator Gela geren Surplusverwerking. De overgang van de 3 naar de 5 ploegendienst was wel even wennen voor de heer Van den Heuvel. Maar het bevalt hem nu zo goed dat hij de zesde eta ge als zijn eigen afdeling is gaan zien. Tijdens de receptie wer den de jubilaris en zijn echtge note toegesproken door de he ren Ubbink en Klaver. Daarna volgde een echte gezellige brouwers-bijeenkomst. heer Tiebosch als tambour- maitre van de Heineken Fan fare in het Feyenoord-stadion nog eens opgehaald. Als dank voor de 25 jaar inzet kregen de heer en mevrouw Tiebosch een cadeau en bloemen aangebo den. kwam de heer Tiebosch in het bedrijfsrestaurant te werken. Tijdens de receptie belichtte de heer Veen de werkzaamheden en hobby's van de jubilaris. Daarbij werd onder andere het legendarische optreden van de

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28