Huwelijken Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Den Bosch Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Bunnik Rotterdam Zoeterwoude Buitenland Brazilië Marokko Onze dienst verlieten Amsterdam Bunnik Horecagebieden Mw. D.J.A. Plantenga (Den Haag) met A.A. Hogewoning Mw. G. Staal (administratie Groningen) met N.H. Ploeg Mw. A.J.J.H. Romans (brouwerij De Ridder) met G. Hennissen Mw. C.M. Hoogeboom (Personeelsdienst St. en Serv.Gr.Hnb) met R.N. Mol Mariëlle G., d.v. G.J.J. Royendijk Horecagebieden Kevin, z.v. R.H. Mak (drh. Dordrecht) Simone L., d.v. E. Ketting (Den Haag) Anitra M.A., d.v. M. Kaan kwahteitsdienst brouwen) Frans, z.v. F. Spierenburg (storingsgroep verp. en M.I.T.) Manon, d.v. H. de Wit (bewaking) Monica en Nicky, d.v. J. Wijnands (kelders) Kevin, z.v. mw. G. Gales (personeelszaken adm. stafd.) Sophie H., d.v. Ir. B.C.J. Landman (verpakkingstechnologie) Manouk, d.v. A.W. Konings (thuisverbmik) Voor het basisdiploma Marketing: E.R.M. Martens (concern- E.F.I.) Voor het Diploma Middelbaar Voortgezette Opleiding Verpakken: S.T.M. Buijten (verpakken) Voor Heftruckrijder: H.J. Bakker en S. van der Veen (beiden intern transport) Voor Public Relations I: mw. E.J. Boot (E.T.A.) Voor het Chauffeursdiploma CCV-B: J. Boskeljon en PA. Wassenaar (beiden M.I.T.) Voor het Vakdiploma Beveiliging - SVPB: W. Brandt, N.W.A. Aukes, G. Westenburger (allen bewaking) Voor het Diploma Management Assistente II: Mw. I. Rietveld- Lekkerkerker (kwaliteitsdienst) Voor het Diploma Post-Hoger Beroepsonderwijs Bedrijfskunde: P.F.W. Smith (verpakken) Voor het Diploma Magazijnmeester: M. Berghout (M.I.T.) Voor het Diploma Magazijnmanagement: A.B. v.d. Ree (M.I.T.) Voor het Diploma Automatisering in de Procesindustrie: E.H. Bloem, N.G.M. Duyn, P. Dijkhuizen, A.J. Erkelens, J.R. Kaan, R. Zandbergen (allen brouwen) Voor het Getuigschrift PLC-2: f.M. Boom, G.K. Burgers, F. van Dillen (allen verpakken), R.A. Huisman (st.gr.br. en energie), F.H.J.M. Laan, A.P.M. v.d. Meer, J.W.M. v.d. Meer, H.J.A. v.d. Ven, C. Vlietstra, A. de Vos (allen st.gr. Verpl. en M.I.T.) Voor het Getuigschrift Siemens SI 15/16: F.M. Dahlhaus (electro werkplaats), R.J. Jordans (st.gr. br. en energie), M.P.A. Roelands en E.H. Smit (beiden st.gr. Verp. M.I.T.), L. Snijders (electro werkplaats) Voor het Diploma leerlingwezen Procesoperator-B: C.C. Roelvink (verpakken) Voor het Certificaat De Leergang Opleidingskundige Vaardigheden: W. Müller (opl. verpakken) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift, Inleiding Elektronica A: C.J. van der Kaay (energie) Voor het Certificaat Conversatie Engels: A.J.F. Ransdorp budget en verslaggeving) Voor het Diploma Moderne Bedrijfsadminstratie: mw. Y.J.R.C. Wouters en E.P. Dijkstra (beiden pl.administratie) De heer P.H.A. Nitschmann is per 18 maart uitgezonden naar Heineken do Brasil Comercial Ltda. in Rio de Janeiro als Marketing Manager Latin America. Zijn echtgenote mevrouw L. Norel dArleux zal hem op korte termijn vergezellen. De heer P. Murli heeft per 1 april onze dienst verlaten. Per 21 februari vertrok de heer M. de Meijere in de functie van Chef de Production naar Société des Brasseries du Maroc S.A. in Casablanca. Zijn echtgenote zal hem op korte termijn vergezellen. (na een dienstverband van drie of meer jaren) S.M. Best (concern-E.F.I.) C. Hannema-Timmerman (concern- E.F.I.) I. Tulen-Luurssen (planning en control export) C. Lamberts (planning en werkvoorbereiding) B.M. Ansems (expeditie, Duiven)

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 26