r* J. A. Roemer f 1.000 JA.G. Elands 6.250- f. c a t' 30 Den Bosch - Door een idee van de heer Roemer van de afdeling Verpak ken is het etiketteren storingvrij ge maakt. "Door een verandering aan te brengen in het elektronische circuit voor de etikettering van de flesjes zijn de storingen nu opgelost. De etiketten werden voorheen in één circuit eerst op de hals, dan op de romp en daarna op de rug geplakt. Na een wisseling van flessoort zat het rug-etiket niet meer goed vast op het flesje. Hierdoor ontstonden steeds technische man kementen. Er moest dan weer een monteur bij komen. Ik heb voorge steld om in plaats van één circuit, twee circuits te maken. Zodoende hebben de hals/romp- en de rug-eti- lcetten elk een eigen circuit en dit bevordert de kwaliteit van het etiket teren." Den Bosch - John Elands van de af deling verpakken leverde een idee met betrekking tot de display inpak- machine van Collone 6a. Bij deze inpakmachine worden per keer 4 dis playkratten gevuld met elk 4 display- plakken ook wel sixpack genoemd. Omdat het voor de bedieningsman overzichtelijker was, stonden de dis playkratten "versprongen" in de in pakmachine. Tijdens het oppakken en door de lucht verplaatsen van de totaal 16 sixpacks ging dit slingeren. Tijdens het inpakken van de diplay- kratten ontstond dan veel storing en schade aan de verpakking. Het idee was nu om de 4 displaykratten en dus ook de 16 vaccuümgrijpers, in een vierkant in de inpakmachine te posi tioneren. Tijdens de vlucht slingeren de sixpacks niet meer en is het pro bleem opgelost. Voor de uitvoering van het idee waren geringe kosten noodzakelijk. Den Bosch J.FJ.M. Mulders/A. Dupuis (verpakken) W.M. Saris (gistkelder) PJ.M. van Dommelen/J.A. Siegers (gistkelder) P.J. van de Velden (gistkelder) J.W.M. van de Wijgert (intern transport) N. Opstraat/J.H. van Diepen (verpakken) G.A. Hulsken (verpakken) W.L.M. van Rijn/W.M. Lensen (verpakken) L.M.C. van Es/O.C.Th.Eekels (verpakken) M.B. Saitch (verpakken) J.H.J. van de Leest (verpakken) Th.G.L. Kolen (verpakken) Th.G.L. Kolen/M. Venrooy (verpakken) M. Venrooy (verpakken) A.F. van de Loo (verpakken) M.A. Fairweather (verpakken) A.C. van de Heijden/J.H.M. Veldhuizen (verpakken) J.W.J. van Vugt alg.verpakken M.P.J.M. van de Heijden (verpakken) Beloning Aanmoediging 100,— 350,— 150,— 200,— 250,— ƒ75,— ƒ75,— 150,— 150,— 200,— 100,— 150,— 150,— 150,— 150,— 150,— 100,— 200,— ƒ75,- Bij de achterpagina: Wieckse Witte, het nieuwe witbier van brouwerij De Ridder, heeft zijn eigen lied. Sjef Duchateau schreef de tekst en muziek ter ge legenheid van de introductie in december 1990. De muziek is een samba-melodie. Het werd voor het eerst gezongen door de Wieckse Hofzengers

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 30