25 jaar H. Leenman Afscheid J.H. Dello Afscheid S. Sikkema 25 jaar E. Baade Den Bosch - De heer H. Leen man vierde 4 maart zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. De heer Leenman trad in 1966 in dienst van Heineken als Technisch Assistent Bottelarij. Al snel werd hij overgeplaatst als pro jectleider naar de afdeling Nieuwbouw, een onderdeel van Heineken Technische Dienst. Dat is ook zijn huidige functie. Tijdens de receptie in de Cambrinuskelder belichtte zijn chef De Voogd de loopbaan van de jubilaris. Daarna werd door collega's een sketch op gevoerd. Uit roestvrijstalen onderdelen hadden ze een ro bot gemaakt die over eigen schappen van Henk Leenman beschikte. Na overhandiging van de cadeaus en een dank woord van de heer Leenman volgde een drukke receptie mét orkest. Maastricht - Brouwerij De Rid der nam 31 januari afscheid van de heer J.H. Dello. Hij trad 1 au gustus 1955 in dienst als verte genwoordiger in Limburg. Later was hij zo'n twintig jaar werk zaam in het Horecagebied Rot terdam. Zijn laatste functie daar was Hoofd Verkoop. In ja nuari 1988 keerde hij weer te rug naar zijn geboorteplaats Maastricht als Commercieel Adviseur bij De Ridder. Tijdens de receptie kreeg de heer Dello een onderscheiding van de Maastrichtse Prins Carnaval. De Wijcker-Hofzengers zongen hem toe. De heren Van Herpen en Hosang lieten de aanwezi gen weten dat met Jacques Del lo een horecaman in hart en nieren vertrekt. Een man, zeer gewaardeerd bij afnemers en collega's, met een grote kennis van de markt. Namens het per soneel kreeg de heer Dello een schilderij overhandigd. Rwanda - In Gisenyi, Rwanda, vond 19 februari een afscheids receptie plaats voor S. Sikkema. De heer Sikkema was ruim 27 jaar in dienst van Heineken waarvan 2 jaar in Rwanda. Zijn functie in Rwanda was Chef Horst - De heer E. Baade vierde 1 maart zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. De heer Baade werkte lange tijd bij thuisver- bruik. Daama vervulde hij het mentorschap van de speciale brigade, een club van nieuwe vertegenwoordigers die in de onderneming geplaatst worden zodra er een functie vrijkomt. Tegenwoordig is hij verkoop leider/bedrijfsleider in Noord Limburg. Voor het jubileum Service Technique bij Bralirwa S.A.R.L., een dochtermaat schappij van Heineken. Op de foto worden de heer en mevrouw Sikkema de hand ge schud door de heer Nsalimana, één van zijn naaste medewer kers. Op de achtergrond het be kende Lac Kivu. werd de hal van de dran kenhandel Vullinghs-Ianssen- Huyben in Horst omgetoverd tot een sfeervolle ruimte. Hier werd de heer Baade toegespro ken door verschillende spre kers die alle kanten van zijn loopbaan en zijn vakmanschap belichtten. De jubilaris kreeg als cadeau een envelop met in houd aangeboden. Daama maakten velen van de gelegen heid gebruik om hem en zijn vrouw van harte geluk te wen sen.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 29