Gezamenlijk af scheid vijf medewer kers Den Bosch Donderdag 28 februari heeft Heineken afscheid genomen van vijf medewerkers die ge bruik maken van de Overbrug gingsregeling. Na de ontvangst in de Cambrinuskelder werden de heren en hun echtgenotes toegesproken. De heer f.M. Hernandez trad in 1968 in dienst van Heineken bij de afdeling Verpakken. In 1971 ging hij uit dienst om te gaan werken in een Spaans pension. Daar verbleven tijdelijk veel Spaanse medewerkers in dienst van Heineken. In 1977 trad de heer Fernandez weer in dienst van Heineken, wederom bij de afdeling Verpakken. In 1984 stapte hij over naar de Interne Dienst als automatenverzorger. Zijn collega's hebben hem leren kennen als een opgewekt en enthousiast man. Alleen bij het Spaanse kaartspel "Eskobba" was hij niet zo vriendelijk. De heer H.L. van de Muggen- heuvel begon 32 jaar geleden zijn werkzaamheden bij Heineken op de afdeling Ver- De heer en mevrouw van de Muggenheuvel pakken. Daarna werkte de heer Van de Muggenheuvel zijn langste tijd als tapper. Hij deed zijn werk kennelijk zo graag dat hij ieder jaar met vakantie moest worden gestuurd om het verlofsaldo tot aanvaardbare proporties terug te brengen. Dat de heer van de Muggen heuvel van zijn voornaam Henk heet, is slechts bij een en keling bekend. Iedereen kent hem als Peer van de Muggen heuvel (de naam van de burge meester van Oeteldonk). Na 35 dienstjaren nam de heer M. Kivit afscheid van de Brou werij. In 1956 startte hij met een opleiding bij de afdeling Verpakken in Rotterdam. In de ze tijd was het normaal dat je een boete van 16,- moest beta len als je binnen de proeftijd vertrok. In 1957 begon de heer Kivit in Den Bosch. Daar ver vulde hij een groot aantal func ties, van palletbelader tot tap per. De laatste jaren was hij werkzaam als corveeër onder het motto van 'De Bossche Brouwerij, een schone brouwe rij'. Dat werk deed hij prima en als hij er eens niet was werd hij ontzettend gemist. De heer A. Bakker kwam in 1964 in dienst als machinist bij de Energiedienst. De heer Bak ker werkte 27 jaar vol-continu dienst. Hij staat bekend als een vakbekwame man met veel verantwoordelijkheidsgevoel. De collega's zullen zijn wijze raad en rake opmerkingen mis sen. Maar ook de heerlijke koe ken die hij altijd meenam. De heer Bakker heeft een voorlief de voor gezond eten, dansavon den en vakantie. Hiervan kan hij in zijn nieuwe vrije tijd gaan genieten. De heer en mevrouw Kivit Van boven naar beneden: De heer en mevrouw Hernandez De heer en mevrouw Grethe De heer en mevrouw Bakker In 1961 begon de heer W. Gre the zijn carrière bij Heineken. Hij werd in 1962 uitgezonden naar Afrika waar hij tot 1978 bij diverse brouwerijen werkzaam was. Daarna werkte de heer Grethe korte tijd bij Vmmona en vervolgens als wachtchef Energiedienst in Den Bosch. In 1985 werd hij benoemd als op leidingsfunctionaris van de Technische Dienst. De heer Grethe toonde zich altijd een punctueel en vasthoudend per soon. Zijn inzet en betrokken heid zal met name door de Technische Dienst niet snel vergeten worden.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28