Burundi Nigeria Singapore Brazilië Rwanda Onze dienst verlieten Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden men met zijn gezin op 20 december temggekeerd uit Kinshasa, waar hij werkzaam was als Directeur Finan cier bij Bralima S.A.R.L. De heer Hooft Graafland heeft een nieuwe functie bij Heineken Nederland aan vaard als hoofd Marketing. De heer J.J.F. de Vos is per 10 de cember werkzaam als Coördinateur Service Technique bij Bralima S.A.R.L. te Bulcavu. Voorheen was hij werkzaam in Rwanda bij Bralirwa S.A.R.L. De heer G.H. Alberda keert terug naar Nederland van Brasserie de Gi- tega S.A.R.L. om zich voor te berei den op zijn uitzending naar Nocal S.A.R.L. Luanda, Angola. De heer Lankhuizen keerde in ja nuari samen met zijn gezin terug uit Bujumbua waar hij als Algemeen di recteur werkzaam was bij de S.A.B. S.A.R.L. De heer D.J. van Straaten is samen met zijn familie temggekeerd uit La gos. Hij was daar werkzaam als En gineering Manager bij Nigerian Bre weries PLC. De heer B.A.A. Brandt is per 19 fe bruari gedetacheerd naar Asia Paci fic Breweries (S) Pte. Ltd. in Singapo re als Local Project Coödinator Vietnam. Spanje De heer C.E. Langstraat is per 14 ja nuari gedetacheerd bij S.A. El Aguila waar in in Madrid en Valencia Pro ject Engineer is. Per 21 januari vertrok de heer L.A.C.J. Pelders naar S.A. El Aguila voor een detachering naar Valencia en Cordoba als Specialist Process Automation. De heer B.J.J.P. v.d. Weijst is op 12 december vertrokken naar Kaiser S.A. Cervejas in Rio de Janiero voor een detachering als Heineken Bre wer. Lucia De heer Th.A. Strijker is op 10 fe bruari vertrokken naar Vieux Fort, St. Lucia als Regional Technical Trainer bij Windward en Leeward Brewery Ltd. Kongo De heer J.R.E. Kraft, voorheen werk zaam als Expert en Formation Fonc- tionel bij Brasserie de Brazzaville S.A., is op 3 februari temggekeerd naar Nederland. Hij is op 2 maart vertrokken naar Brarudi S.A.R.L., Bu jumbura, Bumndi, alwaar hij in de zelfde functie werkzaam zal zijn. De heer J.L. Bemabéu Cortes keerde op 23 februari terug uit Brazzaville, waar hij bij Brasserie de Brazzaville S.A. was uitgezonden als Brasseur. De heer W. de Vries werd op 13 ja nuari in de functie van Chef Service Technique uitgezonden naar Bralir wa S.A.R.L., Gisenyi in Rwanda. De heer de Vries volgt de heer S. Sikke- ma op die 1 febmari met pensioen is gegaan. (na een dienstverband van drie of meer jaren) Mw. S.C. Strijk (marketing manage ment) Mw. A.Y. Guerin (office ma nagement) D.M. Barnhoom (proeffa briek) P.A.A. van Kampen (verpakkingstechniek) R. den Hol lander (informatiesystemen) W. Fok- kema (expatriate) P. den Boogert (ex patriate) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken Den Bosch bedanken voor het mooie afscheid dat mij is aangeboden. Ook dank ik de collega's van Verpakken voor de toe spraak en de gesloten couvert. M.G. Kremers Mede namens mijn vrouw willen ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele bloemen, cadeaus en goede wensen die wij op mijn afscheidsre ceptie van U allen mochten ontvan gen. H. Ekers Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie hartelijk be danken voor de mooie fruitmand die wij mochten ontvangen ter gele genheid van mijn 65ste verjaardag. Ook mevrouw Van Kooten wil ik hartelijk bedanken voor haar be zoek. H. Luster Graag wil ik hierbij mijn hartelijke dank uitspreken voor het mooie bloemstuk. In het bijzonder wil ik mevrouw Van Kooten bedanken voor haar aanwezigheid in de kerk in verband met het overlijden van mijn broer M.N.f. Felix. Dit heeft mij erg gesterkt. Ik zal altijd met dank baarheid terugdenken aan de fijne tijd die mijn broer gehad heeft bij de brouwerij. mevrouw PC. Felix Graag benut ik deze gelegenheid om iedereen te bedanken voor de fijne ontvangst, de geestige toespraak, foto's, cadeaus en vele bloemen. Dit alles maakte mijn af scheidsreceptie tot een bijzondere dag. Ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank allemaal. f.F. Marechal Mijn vrouw en ik willen alle colle ga's van vestiging Den Bosch bedan ken voor hun goede wensen en ge schenken bij mijn afscheidsreceptie. De gezellige en ongedwongen sfeer van deze middag zal lang in onze herinnering blijven. Honselaar Mede namens mijn echtgenote en zoon wil ik iedereen hartelijk dan ken voor hun aanwezigheid op mijn afscheidsreceptie. Tevens bedankt voor de prachtige cadeaus, de bloe men en de hartelijke woorden die tot mij gericht werden. W. Michel Op 24 februari is overleden de heer P. van Heivoort (83). De heer van Heivoort kwam op 9 juli 1957 in dienst van Heineken in Den Bosch. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 juli 1972. Op 27 februari is overleden de heer H.J. Vol (88). De heer Vol kwam op 10 mei 1920 in dienst van Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 december 1967.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 27