25 jaar Indoor Brabant 7Up en Pepsi in cool cans Gratis kaars bij Zwarte Kip advocaat cqm QtQ c ooi. DE PEPSI COOL CAN COLLECTION Bunnik - Vanaf 1 april zijn 7Up en Pepsi Cola in cool cans te koop. Cool cans zijn blikver pakkingen met een zomers of een feestelijk decor. Volgens ju nior product-manager Ray naud Mignot is het fenomeen cool cans in Amerika heel erg populair. De Amerikanen heb- De cool cans van Pepsi Cola en 7Up zijn in de winkels al leen los (dus niet in sixpacks) verkrijgbaar e cO//ec/,oh ben voor elke feestdag een an dere cool can-verpakking. Zo zijn er speciale blikken voor Kerstmis, Thanksgiving en di verse andere feestdagen. De laatste kerstcollectie betrof een blikje met een Kerstman, een blikje met een Kerstman, een wit chalet, een sneeuwpop en si deze zomer gaat uitvoeren tonen een strandtafereel, ter wijl het tekenfiguurtje Fido Di do op de cool cans van 7Up staat. Den Bosch - Van 28 februari tot en met 3 maart werd het 25e In- door Brabant gehouden. De Brabanthallen van Den Bosch stonden geheel in het teken van één van de grootste paarde- sport-evenementen van ons land. Er konden dit j aar drie hal len gebruikt worden. Voorgaan de jaren waren slechts twee hal len beschikbaar. Er is namelijk een nieuwe hal bijgebouwd die vanaf februari in gebruik is ge nomen. Dit is voor Indoor Bra bant, dat de laatste tijd met ruimtegebrek kampte, een wel kome uitbreiding. Topruiters uit vele landen kwa men met hun paarden naar Den Bosch. Voor de springrui ters was Indoor Brabant onder meer de beslissende fase van de Volvo World Cup. Winnaar werd Franke Sloothaak. Maar er werd niet alleen gesprongen in de Brabanthallen. De dressuur- ruitertop was ook aanwezig om hun verrichtingen in de zware Grand Prix te tonen. Daarnaast reden zij küren op muziek. De ze dagelijkse spring- en dres- suurwedstrijden vormden wel iswaar het belangrijkste deel van het programma van Indoor Brabant maar het werd regel matig afgewisseld door een uit gebreid showprogramma. Zo waren de bekende Shires, de trekpaarden van de Heineken brouwerij, in de showpiste te bewonderen. Dit jaar werd opnieuw de Heineken-prijs verreden. Als sponsor van dit evenement stelt Heineken een beker be schikbaar voor een springwed- strijd van Indoor Brabant. De combinatie die het hoogst springt wint de Heineken-prijs. Er waren maar liefst drie win naars: Willy Melliger uit Zwit serland, Harvey Smith uit Engeland en Otto Becker uit Duitsland. Zij sprongen allen 2.20 meter hoog. In de 'Heineken stal' kon het publiek onder het genot van een drankje gezellig napraten over de verrichtingen van de ruiters en amazones. 25 Rond Pasen staan eieren extra in de belangstelling. Voor Bols Benelux een reden om de koper van iedere fles 0,5 liter Zwarte Kip advocaat, een kaars in de vorm van een ei cadeau te doen.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 25