Horesca 1991 Met Pepsi naar Rod Stewart, M.C. Hammer of Gloria Estefan Bunnik - Onder het motto 'Pep si Rocks, the official soft drink of music' sponsort Pepsi Cola dit jaar de tournees van de pop sterren M.C. Hammer, Gloria Estefan en Rod Stewart. M.C. Hammer begint op 5 en 6 april in Nederland zijn Europe se tournee. Hammer veroverde in korte tijd de Amerikaanse muziekwereld en werd bekend door zijn goede live optredens. Zijn veelzijdigheid blijkt uit zijn talenten als schrijver, dan ser, choreograaf, woordvoerder, producer en hoofddirecteur van een platenmaatschappij. Van zijn album 'Please Ham mer, don't hurt 'em' zijn inmid dels meer dan dertien miljoen exemplaren verkocht. Gloria Estefan geeft tussen 3 en 16 mei acht concerten in Ne derland onder de titel 'Into the Light'. De zangeres uit Miami is erg populair in Europa. Vooral in Nederland, waar binnen twee dagen alle acht geplande concerten waren uitverkocht. Pepsi heeft de laatste 750 kaar ten opgekocht voor een consu menten-actie. Gloria Estefan en de Miami Sound Machine zijn op 3,4,6,7,10 en 11 mei te zien en te horen in Ahoy in Rot terdam, op 14 mei in Maastricht en op 16 mei in Heerenveen. Rod Stewart staat 14 april op het podium van het Maastricht se MECC en op 30 mei in Ahoy M.C. Hammer Rod Stewart Rotterdam. Zijn concerten zul len voor een belangrijk deel in het teken staan van zijn nieuwe album 'Vagabond Heart'. Vol gens Rod Stewart wordt zijn tournee een absolute 'hot rock roll tour'. Actie Speciaal voor Vers van 't Vat stelt Raynaud Mignot, junior product-manager Pepsi Cola bij Vrumona, kaarten voor deze concerten beschikbaar. Omdat het om exclusieve concerten gaat, worden slechts twee kaar ten per artiest verloot. Dat be tekent dat er drie Heineken- medewerkers met introducé(e) straks gratis naar de concerten van Gloria Estefan, M.C. Ham mer of Rod Stewart gaan. De kaarten zijn beschikbaar voor het concert van M.C. Hammer op zaterdag 6 april in Ahoy Rot terdam, voor het Rod Stewart- concert op zondag 14 april in MECC in Maastricht en voor het concert op zaterdag 4 mei van Gloria Estefan in Ahoy Rot terdam. Wat moet u doen? Stuur een briefkaart naar Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. Vermeld Ook Gloria Estefans nieuwste cd 'Into the light' wordt on der Vers van 't Vat-lezers ver loot daarbij uw naam, adres, tele foonnummer, de vestiging waar u werkt en uw persoonsnum mer. Dat laatste is zeer belang rijk, omdat brieflcaarten zonder persoonsnummer niet aan de verloting meedoen. Zet op de briefkaart ook van welke popar tiest u het concert wilt meema ken. Per Heineken-medewer- ker mag slechts één briefkaart worden ingestuurd. Voor een kaart voor het concert van M.C. Hammer moet uw briefkaart vóór 4 april bij ons binnen zijn. De uiterste inzenddatum voor een kaart voor het Rod Stewart- concert is 10 april. Wie in aan merking wil komen voor een kaartje voor het concert van Gloria Estefan moet zijn of haar briefkaart vóór 1 mei naar de redactie sturen. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. De winnaars krijgen automatisch bericht. Onder de overige inzenders worden nog tien van Gloria Es- tefan's nieuwste cd 'Into the light' verloot. Zuidlaren - De vakbeurs Hores ca van 25 t/m 28 februari werd door ruim 30.000 mensen be zocht. Zij zorgden voor een ge zellige dmkte. Vrumona en eerst een eigen stand. Hierdoor was de Heineken stand toegan kelijker zodat het publiek niet zo in het gedrang kwam. De klanten kregen meer aandacht Bols Benelux hadden voor het en waren erg tevreden.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24