Wieckse Witte buiten Limburg verkrijgbaar Bols Benelux bezocht vestiging Zoeterwoude Nieuwe merkenzuil Bols Benelux B.V. over het bezoek: "Het is heel leuk om hier een keer rond te kijken. Een groot verschil met onze bottelarij in Zoetermeer." Adri Berkerbosch, eveneens oud-GWN medewerker: "Voor mij is het de eerste keer dat ik hier op bezoek ben. Vroeger Het gezelschap tijdens de rondleiding langs de bottel- hjnen in Zoeterwoude werkte ik in de brouwerij in Rotterdam, maar daar was alles veel kleinschaliger. Indrukwek kend mag ik wel zeggen." Na een succesvolle introductie afgelopen december in Maas tricht is Wieckse Witte nu ook in andere steden te koop. Het nieuwe witbier van brouwerij de Ridder is sinds begin maart verkrijgbaar bij een selectief aantal horecabedrijven in Utrecht, Amsterdam, Rotter dam, Den Haag, Groningen, Nijmegen en 's-Hertogenbosch. Hiermee is de tweede stap ge zet in de introductie van Wieckse Witte. De eerste reac ties zijn erg positief. Voor de introductie van Wieck se Witte is gekozen voor een ge leidelijke aanpak. Dat betekent dat dit traditionele bier in om zet moet groeien door vraag vanuit de markt zelf. De nieu we uitbreiding in de zeven grote steden zorgt al voor een aan zienlijke afzetverhoging. Bij deze uitbreiding blijft het niet. Vanaf mei zullen veel meer café's in Nederland Wieckse Witte gaan verkopen. Wat de winkelverkoop betreft is het witbier voorlopig alleen nog in Maastricht te verkrijgen. Zoeterwoude - Bottelarij-mede- werkers van Bols Benelux be zochten 22 februari de vesti ging Zoeterwoude. Het bezoek was gekoppeld aan een geza menlijk afdelingsuitje. Het ge zelschap kreeg in de bottelarij een rondleiding langs de bottel- lijnen onder leiding van Donald van Otten van de Zoeterwoud- se vestiging. Erwil van Grootel, hoofd Bottelarij Bols Benelux over het doel van de excursie: "De meeste medewerkers in Bols Benelux zijn nog niet eer der in deze brouwerij geweest. Voor hen is het interessant om eens bij een grote flessencolon- ne te kijken. Bovendien konden we zo iets leerzaams koppelen aan een gezellig dagje uit." Onder de bezoekers van Bols waren ook enkele oud-GWN- medewerkers. Sicco Hempen- sius, oud GWN-medewerker Zoetermeer - De karakteristie- nommeerde merken op de zuil. ke merkenzuil van Bols Bene- Samen met de logo's van Jonge lux is onlangs vernieuwd. Er Bols en Bokma is de merken- ontbraken nog een paar gere- zuil weer compleet.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 11