Prijs voor jaar verslag OR Amsterdam/ Rotterdam Schaatsen langs de Heineken- vestiging Bovendien had Den Bosch de maandag in de Camavalsweek collectief ATV. Wel heeft een aantal chauffeurs vastgezeten op de A4, toen er vanwege ket tingbotsingen lange files ont stonden. Op dat moment reden de chauffeurs al weer naar de brouwerij in Zoeterwoude te rug met het leeggoed. Ook in de rest van het land konden de chauffeurs op tijd hun vracht afleveren. De belevering van Friesland, die vanuit het distri butiecentrum in Staphorst plaatsvindt, verliep normaal. We hebben dus tot nu toe nog geen problemen gehad. Maar zelfs als een chauffeur door het weer vast komt te zitten, denk ik dat een afnemer er alle begrip voor heeft dat hij vanwege het weer wat later komt. In dat ge val belt de chauffeur naar de brouwerij om te vragen of er met de afnemer contact opge nomen kan worden." cember klaar en kon daarom vóór het nieuwe jaar opge stuurd worden naar het Prak tijkblad voor Medezeggen schap. Dit werd dan ook beloond met prijzen. Alle OR- leden kregen een boek over de geschiedenis van de medezeg genschap. Daarnaast ontving de OR een diskette met een programma over de aanpak van Aad Kobessen, vice-voorzitter van de Ondernemingsraad van Amsterdam/Rotterdam, toont het jaarverslag technologievraagstukken. De vaste leden van de OR de heren Kobessen, Sinkeldam, Blokland en mevrouw Brandt, zijn al in september met het schrijven van het jaarverslag begonnen. Er is hard gewerkt om het jaar verslag vóór de Nieuwjaarsre ceptie af te krijgen. Dit gebeur de mede vanwege de OR-verkiezingen, die weer voor de deur staan. De OR-leden zijn blij met de prijs, die hen moti veert om het jaarverslag van dit jaar opnieuw snel af te hebben. in februari is volop geschaatst. Het vriesweer was voor veel Heineken-medewerkers aan leiding om een aantal dagen vrij te nemen. De laatste keer dat op natuurijs geschaatst kon worden, is al weer vier jaar gele den. Ook de schooljeugd, die deze maand krokusvakantie had, genoot volop van de ijs- pret. De rivier De Vliet, die door het brouwerij terrein in Zoeter woude stroomt, veranderde in een ijsbaan voor jong en oud. De Flamingo-vijver bij het kan toorgebouw was al snel omge toverd tot een hockey-veld. Ook hier waren dagelijks schaatsers te zien. Het geheel leverde fraaie taferelen op. Vooral voor de Heineken- medewerkers die vanuit hun kantoor op de vijver uitkijken. Glad door sneeuw Niet iedereen was blij met het weer. Automobilisten onder vonden veel hinder door de he Amsterdam/Rotterdam - De Ondernemingsraad van de ves tigingen Amsterdam/Rotter dam heeft een prijs ontvangen voor het eerst verschenen jaar verslag over 1990. De prijs werd uitgeloofd door het vakblad vige sneeuwval van de afgelo pen weken. Het gevolg was dat er door gladheid lange files ont stonden. Vooral in de Cama valsweek was het erg glad. Bij Vmmona moesten de vracht wagens vanwege de strenge vorst in de vroege ochtenduren geladen worden. Normaal ge sproken gebeurt dit 's nachts. Maar omdat frisdrank onder een bepaalde temperatuur be vriest, werd het laden naar de ochtend verplaatst. Hierdoor kwam men soms later bij de af nemers aan. Het Heineken-vrachtverkeer ondervond nagenoeg geen hin der van de weersomstandighe den. De leveringen kwamen op tijd bij de afnemer. Henk van Breugel, landelijk Voorraad- beheerder in Zoeterwoude, hierover: "Op het moment dat het ging sneeuwen, waren onze vrachtwagenchauffeurs al weer op weg naar de brouwerij. Praktijkblad voor Medezeggen schap. Ondernemingsraden kunnen elk jaar hun jaarverslag insturen om in aanmerking te komen voor de prijs. Het jaarverslag van de Heineken-OR was al op 21 de

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 9