Zeilen met Amstel bier er» SSSSSRSsb DE GRATIS OPENER. OSKSH? S/tear deactiekm In maart start Amstel bier met een grote voor j aarspromotie. Daarbij zijn honderden zeiltochten te winnen. De winnaars van deze actie maken kans op een zeiltocht over het IJsselmeer. Voor Vers van 't Vat-lezers zijn twee zeiltochten te winnen. u,tdevote«-^gn'^ Haal snel een krat in huis. buiteni e actiekrn ebben De zeiltocht wordt gemaakt met de Klipper 'De Elizabeth Smit'. Dit schip is van alle mo derne comfort voorzien. De Eli zabeth Smit maakt een tocht langs de bekende vissersplaat sen aan het IJsselmeer. De tweedaagse zeiltocht bevat bo vendien een bezoek aan het Muiderslot en een uitgebreid 'kapiteinsdiner' in het Scheep vaartmuseum. Promotie Waarom een consumenten-ac tie? Nicole de Steenhuijsen Pi ters, product-manager Amstel hierover: "De jarenlang gekoes terde voorkeur van consumen ten voor één pilsmerk wordt een steeds minder vanzelfspre kende zaak. Consumenten wil len ook andere pilsmerken pro beren. Een promotie is één van de middelen om die consu ment met een ander biermerk bekend te maken. Daarbij is het overigens uiterst belangrijk dat die consument na afloop van de promotie dat biermerk blijft ko pen. Het voorjaar is het ideale seizoen om met een consu menten-actie te komen, waarin je bierdrinkers overhaalt jouw merk te gaan drinken. Als je bierdrinkers in het voorjaar De Priizenpot gaat wagend open Honderden Amstel drinken, aaan een fantastische zeiltocht op een authentieke driemaster vrin- nen. Haal nü een k»t Amstel Bier. Daarin zit een gratis sleutelhan ger-opener en de actletoart niet deelname - Inibrmatie.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 4