i In Memoriam Jhr. P.R. Feith Nationale Promotie Amstel Bier BBB-beurs Maastricht Nieuwbouw achterterrein A/Hel Uit een ander vaatje getapt Heineken-vitrines bij slijters Nieuws uit de vestigingen: Amstel hoofdsponsor KNBB; Heineken en de Golfoorlog; Belang in Nieuw-Zeeland; Zoeterwoude: Inktdruppels Colonne 3 en 5; Bezoek VNO-voorzitter Nieuws uit de vestigingen: 9 Schaatsen in Zoeterwoude; Prijs voor Jaarverslag OR Amsterdam/Rotterdam; Eric Keen Memorial Award voor HTB; Diploma voor 10 kantine-medewerkers Vrumona 11 Heineken-medewerkers uit Nuth als Prins Carnaval; Carnavalsvereniging De Amstelraad in Berg en Terblijt 13 Onderzoek door Bosno-team 14 Hobby: Aad Bervoets houdt van snelheidssporten op maat 15 Heineken-medewerkers Den Bosch bouwen mee aan praalwagens Carnaval 16 Kroniek 18 Afscheid en Jubileum 20 Ideeënbus en beschrijving ideeën 22 Bij de achterpagina; Ondernemingsraadverkiezingen 1991 23 Nieuw redactiecommissielid Met ingang van 1 februari is drs. D.R. Hooft Graafland, marketing-manager in Zoeterwoude, lid van de redactie commissie van Vers van 't Vat. De heer Hooft Graafland volgt daarmee de heer F.P.H. Bot op, die een andere functie binnen onze onderneming heeft aanvaard. Redactie en Redactie commissie heten de heer Hooft Graafland hierbij van harte welkom. Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bun nik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdinlc (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Deze maand is schaats- liefhebbend Nederland weer volop aan zijn trekken gekomen. Zie verder pagina 9

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2