Afscheid M.G.Kremers Afscheid W. Michel 25 jaar HAA. Hendriks Den Bosch - De heer M.G. Kre- mers nam 11 januari afscheid van zijn collega's en vrienden op de Bossche brouwerij. De officiële ontvangst vond plaats door de heren De Voogd, We- stra. Gouda en Bertens. De re ceptie was in het Heineken Ontspannings Centrum. De heren Westra en Gouda spra ken hier de heer Kremers toe. Zoeterwoude - De heer W. Mi chel nam 30 januari in het bij zijn van zijn vrouw en zoon An ton afscheid van Heineken. Hij maakte gebruik van de Over bruggingsregeling. Hij kwam in 1952 bij de Rotterdamse Brou werij in dienst. De heer De Goederen schetste de loopbaan van de heer Michel en noemde zijn verschillende functies die hij in zowel Rotterdam als in Zoeterwoude bij het Centraal Magazijn had uitgeoefend. Ook stond, hij stil bij de overplaat sing van Rotterdam naar Zoe terwoude die voor de heer Mi chel, die dichtbij de voormalige Rotterdamse brouwerij woont, een grote overgang was. Namens de collega's kreeg de heer Michel een wandbord van een paard met een wagen met fusten. Een cadeau waar hij ja ren naar had uitgekeken. Zijn collega de heer Wijnen droeg een gedicht voor. Den Bosch - De heer H.A.A. Hendriks vierde 31 januari zijn 25-jarig dienstjubileum bij Heineken. Doordat de 82-jarige moeder van de heer Hendriks aanwezig was, kreeg de dag een extra feestelijk tintje. De heren Westra, Scheepers en Van Lin den namen tijdens de receptie het woord. De heer Hendriks begon zijn werkzaamheden in 1965 bij Belnedo. In 1970 kwam hij naar de Heineken- vestiging in Den Bosch, waar hij als Stouwer-Opgooier, binnen de afdeling Verpakken begon. Daama werd hij Corveeër, een vaak onderschatte functie. Een goede Corveeër zorgt er voor dat de Colonne schoon en op geruimd is en steekt overal de helpende hand toe. En Harry Hendriks is volgens zijn col lega's een goede Corveeër! Namens de collega's kreeg hij een envelop en een fraai kunst werk aangeboden. Kremers begon 1 januari 1974 zijn werkzaamheden bij Heine ken binnen de afdeling Verpak ken, waar hij op zijn eigen rusti ge en correcte manier diverse machines heeft bediend. Nu een nieuwe levensfase is aange broken voor het echtpaar Kre mers, wenste iedereen de heer en mevrouw Kremers toe dat zij nog vele goede en gezonde ja ren mogen genieten. De heer Kremers kreeg namens de col lega's een cadeau aangeboden, verpakt in snoepspekjes. lange loopbaan van de heer Souverijn als chauffeur bij Drankenhandel Lafeber. Zowel mevrouw Plantenga als de heer Van Teylingen lieten verschil lende anekdotes de revue pas seren. Hieruit werd duidelijk dat de heer Souverijn een col lega is die beschikt over een aanstekelijk enthousiasme en een groot gevoel voor humor. De heer Souverijn kreeg ver schillende cadeaus overhan digd, waaronder een fraai hor loge. Zoeterwoude Op 17 januari was het 25 jaar geleden dat de heer R Souverijn in dienst trad bij onze onderneming. Ter ge legenheid hiervan werd er een receptie gegeven in de Van Swietenzaal van het Ont vangstgebouw in Zoeterwou de. De vele genodigden en an dere belangstellenden werden door de verschillende sprekers uitvoerig geïnformeerd over de

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 21