Gezamenlijk af scheid C.H. van der Linden en H.H.Ekers Gezamenlijk af scheid J.WA Honse laar en J.F. Marechal De heer en mevrouw Honselaar De heer en mevrouw Van der Linden Den Bosch - De heren C.H. van der Linden en H.H. Ekers namens 18 januari gezamenlijk afscheid van Heineken. De heer Cuppé lichtte in zijn speech de persoon Cees van der Linden toe. Deze laatste sluit na 43 jaar zijn actieve loopbaan af. Op 1 oktober 1979 kwam hij bij Heineken in dienst als admi nistratief medewerker op de af deling Planning en Werkvoor bereiding. Daarvoor werkte hij bij Shell. Cees was van alle markten thuis. Viel één van de collega's plotseling uit, dan hield hij de zaak draaiende. Hij kon op iedere plaats invallen en was van alles op de hoogte. Ook zijn duidelijke en krachtige handschrift was altijd opval lend. In de hoop dat dit hand schrift nog j aren zo mag blijven, gaven zijn collega's hem een pennenset. De heren Westra en Van Din- ther spraken de heer Ekers toe. Deze begon 1 maart 1968 zijn loopbaan bij Heineken en was achtereenvolgens colonne op ziener, groepsleider en operator Controlekamer. In de Contro lekamer werd anderhalf jaar ge leden een pc geplaatst, waar voor Harry Ekers onder anderen de bottelprogramma's heeft opgezet. Ekers was op de hoogte van alles wat er op de af deling gebeurde. Hij wist wie wanneer op vakantie was of loopbaan van de heer Marechal toe. Zo'n 37 jaar geleden begon Koos Marechal met een groep Bosschenaren bij Heineken in Rotterdam. Iedere dag reisden ze op en neer. Toen de Bossche vestiging was geopend, werd Koos daar één van de eerste pio niers van de afdeling Verpak ken. Het ging er in die tijd veel primitiever aan toe. Koos Mare chal vertelt nog vaak verhalen uit die tijd. In 1978 begon voor hem een nieuwe periode als ad ministrateur van het Centraal Magazijn. Koos staat bekend als een vakman, is eerlijk en recht door zee. Iemand waar je op kunt rekenen. Ook nu een nieuwe periode in zijn leven is aangebroken, hoeft hij zich geen zorgen te maken over zijn vrije tijd. Zijn echtgenote heeft al een groot deel ingepland: de grote schoonmaak. Spontaan hebben de collega's een poets ploeg samengesteld om hem hierbij te assisteren. ATV had en wie die dag op cur sus zou zijn. Ook hielp hij gere geld collega's met het invullen van aangiftebiljetten voor de Inkomstenbelasting. Zijn colle ga's overhandigden hem daar- De heer en mevrouw Ekers om op de receptie belastingen veloppen met inhoud. Verder kreeg hij een kopie van de pie perinstallatie, die hij altijd als persoonlijk bezit zag, en een zelfgemaakte pennenzak. Den Bosch - In de Cambrinus- kelder vond 24 januari de geza menlijke afscheidsreceptie plaats van de heren Honselaar en Marechal. De heer Reijers sprak de heer Honselaar toe. Deze kwam 1 januari 1974 in dienst op de afdeling Verpak ken, waarna hij in 1975 werd overgeplaatst naar de Bedrijfs- controle als Kwaliteitscontro leur. In 1988 werd hij Kwali teitscontroleur voor de afdeling Brouwen. Hij was altijd positief kritisch, sociaal voelend, pre cies in zijn werk en een vader lijk figuur in zijn benadering voor jongere collega's. In een scetch liet een aantal collega's op humoristische wijze de per soon Honselaar naar voren ko men. De heer Römgens lichtte de De heer en mevrouw Marechal

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 20