Dankbetuigingen In Memoriam J. van Rijswijk Maandag 10 december, de middag om niet snel te vergeten. Mede namens mijn echtgenote en familie wil ik graag iedereen bedanken die mijn afscheidsreceptie tot een onvergetelijke gebeurtenis heeft gemaakt, hetzij door persoonlijke aanwezigheid, hetzij door schriftelijke belangstelling, de fraaie bloemen, de vele cadeau- en theaterbonnen, kisten wijn en gedistilleerd, etc. Na mim 40 jaar Hulstkamp, Coebergh, G.W.N. en Heineken heeft deze receptie op indringende wijze een einde van mijn loopbaan gemarkeerd bij gelegenheid van mijn pensionering. Met genoegen zal nog vaak aan deze levensperiode worden teruggedacht. Van harte hoop ik dat het Heineken en u allen bijzonder goed zal gaan. F.G.A.M. Roolaait De grote opkomst, cadeaus en bloemen bij mijn afscheid van Heineken Den Bosch, zal nog lang in mijn geheugen blijven. Ook voor mijn vrouw en kinderen was dit een fijne en spontane gebeurtenis. Aan allen onze hartelijke dank hiervoor. Ik wens Heineken en collega's het allerbeste in de toekomst toe. Frits v.d. Heuvel Via deze weg wil ik u bijzonder danken, mede namens mijn vrouw, voor de aangename attentie die wij op deze speciale dag in ons leven van u mochten ontvangen. Tevens willen wij onze waardering uit spreken over het feit dat ons 40-jarig huwelijk niet aan u voorbij is gegaan. Wij hopen dan ook uw cadeaus in volle gezondheid te mogen nuttigen. Nogmaals bedankt. de heer en mevrouw P.G. Pelders Graag wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen bedanken die op mijn afscheid op 14 december aanwezig was. Het was geweldig. Bedankt voor de hartelijke ontvangst, bloemen, attenties en belangstelling die ik van u allen mocht ontvangen. Nogmaals hartelijk bedankt. F. Wolbrink Het afscheid op 14 december is voor ons onvergetelijk geweest. De vele bezoeken, bloemen, geschenken en telegrammen uit den lande hebben ons erg goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan de directie van het verkoopkantoor te Nuth, welke op meer dan verwachte manier deze dag tot een klapstuk heeft gemaakt. Heel hartelijk dank daarvoor. Tevens wil ik graag een woord van dank brengen aan de heer Bonthuis die mijn 'in de VUT' gaan zo voor treffelijk heeft verzorgd. Heel hartelijk dank daarvoor. Met veel genoegen denken wij temg aan 14 december en ik kan dan ook alleen maar zeggen, bedankt, bedankt, bedankt. Familie Van Hilten Dat het ondanks alle verwikkelingen van de laatste tijd toch nog steeds één grote familie is bij Heineken is ons gebleken bij de viering van ons 50-jarig huwelijks feest op zaterdag 19 januari. Zowel tijdens de receptie als tijdens de feestavond zijn vele oud-collega's op visite geweest om ons te feliciteren. Dat deze goede wensen bovendien werden vergezeld door cadeaus, bloemen en enveloppen met inhoud heeft deze dag voor ons onvergetelijk gemaakt. Een speciaal woord van dank aan de directie van Heineken voor de enveloppe met royale inhoud. Wij hopen dat het ons gegund wordt u nog lange tijd in goede gezondheid te zien en te spre ken. Diny en Evert Brok Op 10 januari is overleden de heer M.NJ. Felix (68). De heer Felix is op 17 januari 1955 in dienst getreden van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 december 1980 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 14 januari is overleden de heer A. den Uijl (72). De heer Den Uijl is op 1 juli 1974 in dienst getreden van de drankenhandel Erven A. den Uijl in Gorinchem. Op 1 september 1983 ging hij met pensioen. Op 16 januari is overleden de heer G. de Wit (67). Op 19 december 1945 kwam de heer de Wit in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 maart 1981 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 22 januari is overleden de heer W.J. Geertsema (71). De heer Geertsema kwam op 28 maart 1955 in dienst van Heineken in Den Bosch. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 september 1984. Op 25 januari is overleden de heer J.M. Bruijnis (70). Op 17 januari 1955 kwam de heer Bruijnis in dienst van Heineken in Amsterdam. De heer Bruijnis werd op 1 december 1980 opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 28 januari is overleden de heer A.J. Merks (82). De heer Merles is op 27 maart 1930 in dienst gekomen van Heineken in Den Bosch waar hij heeft gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 april 1973. Op 4 februari is overleden de heer RL. Landgraaff (73). De heer Landgraaff is op 7 november 1956 in dienst gekomen van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1974 is hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 4 februari is overleden de heer f. van der Spek (71). De heer van der Spek kwam op 14 juli in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 augustus 1975 is hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 14 januari 1991 overleed Jos van Rijswijk. Hij bereikte slechts de leef tijd van 60 jaar. Wij wisten dat fos ernstig ziek was, maar toch overviel ons dit tragische bericht. Tot voor enkele jaren was Jos in de afdeling Intern Transport van de Bossche Brouwerij een vakbekwaam vorkheftruckchauffeur. Bovendien was Jos een goede vriend en collega. Een zeer hartelijke, bescheiden man is van ons heengegaan. Een man, die naast zijn werk veel hobby's had. Wat zijn ogen zagen, dat maakten zijn handen. Een bijzondere man, die lang in onze gedachten zal blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 19