Huwelijken Den Bosch Horecagebieden Katwijk Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Katwijk Rotterdam Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Onze dienst verlieten Zoeterwoude M.B. Saitch (verpakken) met mw. P. Bijlhout A.P. Sismono (verpakken) met mw. W. Sarmo F.J.M. v.d. Wallen (verkoop, Leidschendam) met mw. J.W. v.d. Meeren F.A. Breed (proseco) met mw. B.E.H. van Andel Mw. M.A. Rozet (goederenstroom besturing en control) met J. Finger Mw. N.C. de Graaff (loopbaan ontwikkeling) met A.A.A. Veelen- turf Charlotte H., d.v. I. Schuringa (export) Yanti F., d.v. C.G.M. Rabelink (concern physieke distributie) Davy, z.v. M.PL Schel (brouwen) Marc, z.v E.A.F. Verheugd (verpakken) Esther, d.v. M.J.M. op 't Hoog (technische dienst) Patrick, z.v. A.C. v.d. Heijden (verpakken) Ries, z.v. T.P. Boekema (operationele planning) Stef, a.v. P.J. van Oosterwijk (intern transport) Nawal, d.v. A. Yassou (verpakken) Mike F., z.v. mw. E.C.M. Kaathoven- van Eeuwijk (plaatselijke administratie) Mitchell, z.v. mw. I. Turk-Rutten (administratie, Leidschendam) Thorn M., z.v. V.S.M. Sturkenboom (verkoop, Groningen) Stephanie, d.v. J. Groenendijk (proseco) Nick, z.v. mw. G.M. Palte-Schoovers (ETA) Raymond,z.v. J. Kokkedee (kelders) Colinda, d.v. M. Kranenburg (bottelarij) Alice C., d.v. F. Lamers (bottelarij) Fotte, d.v. J. Messemaker (bottelarij) Monique M., d.v. F. Noort (bottelarij) Melanie, d.v. J. Pothoff (proces techniek) Fysanne, d.v. J.J.A. de Waal (electro- technische werkplaats) Nico A., z.v. A.M. Broekert (speciale brigade horeca) Monique M., d.v. mw. C.Th. Noort- Fokkema (kantine Jan, z.v. A.T.M. v.d. Vlugt (personeel- dienst) Voor het Vakdiploma Beveiliging: H.J.M. Blokker (interne dienst) Voor Al-bierexamen: H.J. Snoep (regionale coördinatie Azië! Australië) Voor Industriële Installaties: G.J.M. Verhoeven, J.P.F. van Cuijk, J.A. Witmer, J.P.G. Frensch, PW. van Tour (allen technische dienst) Voor Al-bierexamen: mw. B.M.M.F. Dietvorst-van Fitsenburg (secretaresse bedrijfsleiding) Voor AVAL Lasrook en beschermende maatregelen: H. Pook brouwerij algemeen) Voor Exin MG2 Systemen en Toepassingen: H.A.G.M. v.d. Akker (intern transport) Voor APICS Inventory Management en Master Planning: M. Kouwenhoven (brouwerij algemeen) Voor Integraal material management: A. van Delzen (bedrijfsbureau) Voor Voorraadbeheersing in industriële bedrijven: A.H.G. v.d. Eisen (centraal magazijn en inkoop) Voor Al-bierexamen: M.J.F. van Aken (verkoop, Arnhem), R.J. Claassen (verkoop, Den Bosch), E.A. van Duijn (verkoop, Rotterdam), JJ.G. Olthoff (verkoop, Den Bosch), H. Roelenga (verkoop, Groningen), K. Schipper (verkoop, Arnhem), J.C. Steketee (bedrijfsleiding, Leider dorp), J.D. Verweij (horeca tech nische dienst, Rotterdam), M.J. Zwemer (verkoop, Middelburg) Voor MG2 Systemen en Toe passingen: E.J. Smit (ETA) Voor Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen B: H.A.M. Onderwater (storingsgroep verpak ken en MIT) Voor Al-bierexamen: C.J.H. van Boheemen (interne accountants dienst), C.A. Candeias (thuis- verbruik), P.W.G. Dirks (thuisver- bruik), W.J. Doedens (speciale briga de horeca), R.W. Dukker (speciale brigade horeca), mw. M.E. Feenstra (pubhc relations), P.J. Hafkamp (be drijfsadviezen), J. Hasan Burney (wa ter en milieu), W.F. Heijmans (kwali teitsdienst), J. v.d. Keur (interne accountantsdienst), B.R. Meijboom (goederenstroombesturing en con trol), R. van Mil (export informatise ring), F. Niewold (thuisverbmik), M.J. Otten (water en miheu), M.A. Renting (kwaliteitsdienst), W. Ro zendal (speciale brigade horeca), H.J. Schoenmaker (bedrijfsadviezen), A.M. Spijker (EFI, planning en con trol HTB), mw. R.C. Veldhuijzen- Doorduin (procesanalyse), A.J. Versaevel (tekenkamer), HL. Vogel (EFI informatiedevelopment), B.S. Vriens (horeca-adviesdiensten A.J.H.M. Walter (EFI projectplanning en kostengineering), mw. W.E. Wansink-Koel (secretariaat HTB) (na een dienstverband van drie of meerdere jaren) Mw. C.G. Zondag-Thomasse (verpakken)

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 18