Huwelijken
Den Bosch
Horecagebieden
Katwijk
Zoeterwoude
Geboorten
Amsterdam
Den Bosch
Horecagebieden
Katwijk
Rotterdam
Zoeterwoude
Geslaagd
Amsterdam
Den Bosch
Horecagebieden
Rotterdam
Zoeterwoude
Onze dienst verlieten
Zoeterwoude
M.B. Saitch (verpakken) met mw. P.
Bijlhout
A.P. Sismono (verpakken) met mw.
W. Sarmo
F.J.M. v.d. Wallen (verkoop,
Leidschendam) met mw. J.W. v.d.
Meeren
F.A. Breed (proseco) met mw. B.E.H.
van Andel
Mw. M.A. Rozet (goederenstroom
besturing en control) met J. Finger
Mw. N.C. de Graaff (loopbaan
ontwikkeling) met A.A.A. Veelen-
turf
Charlotte H., d.v. I. Schuringa
(export)
Yanti F., d.v. C.G.M. Rabelink
(concern physieke distributie)
Davy, z.v. M.PL Schel (brouwen)
Marc, z.v E.A.F. Verheugd
(verpakken)
Esther, d.v. M.J.M. op 't Hoog
(technische dienst)
Patrick, z.v. A.C. v.d. Heijden
(verpakken)
Ries, z.v. T.P. Boekema (operationele
planning)
Stef, a.v. P.J. van Oosterwijk (intern
transport)
Nawal, d.v. A. Yassou (verpakken)
Mike F., z.v. mw. E.C.M. Kaathoven-
van Eeuwijk (plaatselijke
administratie)
Mitchell, z.v. mw. I. Turk-Rutten
(administratie, Leidschendam)
Thorn M., z.v. V.S.M. Sturkenboom
(verkoop, Groningen)
Stephanie, d.v. J. Groenendijk
(proseco)
Nick, z.v. mw. G.M. Palte-Schoovers
(ETA)
Raymond,z.v. J. Kokkedee (kelders)
Colinda, d.v. M. Kranenburg
(bottelarij)
Alice C., d.v. F. Lamers (bottelarij)
Fotte, d.v. J. Messemaker (bottelarij)
Monique M., d.v. F. Noort (bottelarij)
Melanie, d.v. J. Pothoff (proces
techniek)
Fysanne, d.v. J.J.A. de Waal (electro-
technische werkplaats)
Nico A., z.v. A.M. Broekert (speciale
brigade horeca)
Monique M., d.v. mw. C.Th. Noort-
Fokkema (kantine
Jan, z.v. A.T.M. v.d. Vlugt (personeel-
dienst)
Voor het Vakdiploma Beveiliging:
H.J.M. Blokker (interne dienst)
Voor Al-bierexamen: H.J. Snoep
(regionale coördinatie Azië!
Australië)
Voor Industriële Installaties: G.J.M.
Verhoeven, J.P.F. van Cuijk, J.A.
Witmer, J.P.G. Frensch, PW. van
Tour (allen technische dienst)
Voor Al-bierexamen: mw. B.M.M.F.
Dietvorst-van Fitsenburg
(secretaresse bedrijfsleiding)
Voor AVAL Lasrook en
beschermende maatregelen: H. Pook
brouwerij algemeen)
Voor Exin MG2 Systemen en
Toepassingen: H.A.G.M. v.d. Akker
(intern transport)
Voor APICS Inventory Management
en Master Planning: M.
Kouwenhoven (brouwerij algemeen)
Voor Integraal material
management: A. van Delzen
(bedrijfsbureau)
Voor Voorraadbeheersing in
industriële bedrijven: A.H.G. v.d.
Eisen (centraal magazijn en inkoop)
Voor Al-bierexamen: M.J.F. van
Aken (verkoop, Arnhem), R.J.
Claassen (verkoop, Den Bosch), E.A.
van Duijn (verkoop, Rotterdam),
JJ.G. Olthoff (verkoop, Den Bosch),
H. Roelenga (verkoop, Groningen),
K. Schipper (verkoop, Arnhem), J.C.
Steketee (bedrijfsleiding, Leider
dorp), J.D. Verweij (horeca tech
nische dienst, Rotterdam), M.J.
Zwemer (verkoop, Middelburg)
Voor MG2 Systemen en Toe
passingen: E.J. Smit (ETA)
Voor Dirksen Intek Elektrische
Basisbegrippen B: H.A.M.
Onderwater (storingsgroep verpak
ken en MIT)
Voor Al-bierexamen: C.J.H. van
Boheemen (interne accountants
dienst), C.A. Candeias (thuis-
verbruik), P.W.G. Dirks (thuisver-
bruik), W.J. Doedens (speciale briga
de horeca), R.W. Dukker (speciale
brigade horeca), mw. M.E. Feenstra
(pubhc relations), P.J. Hafkamp (be
drijfsadviezen), J. Hasan Burney (wa
ter en milieu), W.F. Heijmans (kwali
teitsdienst), J. v.d. Keur (interne
accountantsdienst), B.R. Meijboom
(goederenstroombesturing en con
trol), R. van Mil (export informatise
ring), F. Niewold (thuisverbmik),
M.J. Otten (water en miheu), M.A.
Renting (kwaliteitsdienst), W. Ro
zendal (speciale brigade horeca), H.J.
Schoenmaker (bedrijfsadviezen),
A.M. Spijker (EFI, planning en con
trol HTB), mw. R.C. Veldhuijzen-
Doorduin (procesanalyse), A.J.
Versaevel (tekenkamer), HL. Vogel
(EFI informatiedevelopment), B.S.
Vriens (horeca-adviesdiensten
A.J.H.M. Walter (EFI projectplanning
en kostengineering), mw. W.E.
Wansink-Koel (secretariaat HTB)
(na een dienstverband van drie of
meerdere jaren)
Mw. C.G. Zondag-Thomasse
(verpakken)