Heineken neemt Van Munching over Vernieuwd kantoor voor Administratie Wijziging telefoon nummers Het nieuwe telefoonnummer wordt: 020-5239.239 Amsterdam - Heineken heeft met Van Munching en Co, de Heineken-importeur in Ameri ka, overeenstemming bereikt over de aankoop van de aan delen van deze firma. Van Mun ching is sinds 1933 de enige im porteur van Heineken in de Verenigde Staten. De overname sluit logisch aan op de lange en succesvolle samenwerking met de firma Van Munching. Hoe wel er geen beleidswijzigingen bij Van Munching zullen worden doorgevoerd, betekent deze stap wel dat Heineken meer directe invloed krijgt over de marketing en distributie van de ondernemings-produkten in de Verenigde Staten. De heer L. van Munching jr. houdt de leiding over het bedrijf. De familie Van Munching houdt zich al 57 jaar bezig met de import en distributie van Heineken. De heer Van Mun ching sr. begon met de import van Heineken bier bij Austin Nichols, een bedrijf dat voorna melijk whisky importeerde. Na de Tweede Wereldoorlog kwam de import en distributie vol ledig in handen van de firma Van Munching. De staat New York had namelijk bepaald dat een whisky-importeur niet ge lijktijdig bier mocht invoeren. Behalve Heineken bier impor teert Van Munching Amstel Light en Buckler. In het begin werkten er slechts een handjevol mensen bij Van Munching en Co. Tegenwoor dig zijn er 150 medewerkers in Den Bosch - De kantoorruimte van de plaatselijke administra tie in Den Bosch kreeg onlangs een geheel nieuw aankleding. Andere vloerbedekking, ver vanging van het oude, uit vier soorten bestaande meubilair en het nodige schilderwerk zorg den voor een verbetering van zowel de werkomstandigheden als het aanzicht. Daarnaast zijn de 25 medewerkers van de af deling nu per groep bij elkaar gezet. Amsterdam - De Heineken-vestigingen in Amsterdam aan het Tweede Weteringplantsoen, de Mauritskade, de Van der Helst- straat en de Quellijnstraat krijgen met ingang van 3 maart een nieuw telefoon- en telefaxnummer. Tegelijkertijd worden ook alle interne doorkiesnummers veranderd. dienst bij het bedrijf. De over name heeft voor hen geen ge volgen. In een interview met de Volkskrant zei de heer Van Munching over de overname: "Een naam is iets dat je niet zo maar verkoopt. Dat is iets van jezelf. De enige aan wie ik die naam dan ook durfde te verko pen was Heineken. De relatie met Heineken is altijd harmo nieus geweest. Het is uitein delijk beter voor mij, voor mijn familie, voor Van Munching en Co en voor Heineken." De heer Van Munching (midden) in de Rotterdamse vestiging van Heineken tijdens zijn bezoek aan Nederland, begin 1989. Links naast hem mevrouw Van Vliet en de heer De Jong (beiden medewerker ETA). Rechts naast hem de heren Holvast (ETA) en Stevens (export manager Noord- Amerika)

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 6