B.H.J Krielen f 12.000- Amsterdam Den Bosch Bunnik Horecagebieden Zoeterwoude -30 Den Bosch - Bart Krielen van de af deling Verpakken kreeg op 12 decem ber 1990 12.000 gulden uitgereikt voor een door hem ingezonden idee. Dit idee heeft betrekking op het droogblazen van de bodems van bier- blikken. Hiervoor wordt bij Colonne 9 geconditioneerde perslucht gebmikt. Dit om blikken na de pasteur droog te maken, voordat de produktiecode onder de bus wordt geprint. Daarna worden de blikken nogmaals droog- geblazen voordat ze verpakt worden. "Door toepassing van mijn idee is een aanzienlijke besparing op het huidige luchtgebmik mogelijk. In de huidige situatie is een buis met gaatjes boven de baan geplaatst, die via een drukre gelaar aangesloten is op het net van geconditioneerde lucht. De druk van het luchtnet staat afgesteld op onge veer zes bar. Dit geeft per produktie- dag een aanzielijk luchtverbruik en luchtconditionering is een kostbare zaak. De door mij voorgestelde lucht- verplaatser, de zogenaamde Jetflow airmover, werkt via het 'venture prin cipe'. Dit houdt in dat de stroom ge conditioneerde lucht door een ver nauwing, de venturi, wordt geblazen. In de venturi ontstaat een onderdruk, waarmee lucht uit de omgeving wordt aangezogen. Deze aangezogen hoe veelheid omgevingslucht helpt de ge conditioneerde luchtstroom de holle bodems van de omgekeerde blikjes droog te blazen. Door de opening van de venturi te vergroten of te verklei nen kan men de snelheid en de hoe veelheid uitstromende lucht regelen." Bart Krielen krijgt zijn prijs uit handen van de heer Kloek (links) P.J. Hess (marketing/ advertising) A. van Nunen (verpakken) J.F.J.M. Mulders/F.J. Henraat/J. Dubbeld (allen verpakken) Th.G.L. Kolen/M. Venrooy (verpakken) J.J.M. van Straalen (verpakken) C.C. de Vaan (intern transport) F.J.C.M. Kuypers/J.B.M.W. Kerver (verpakken) E.H.A.M. van Geffen (brouwen A. van Nunen (verpakken) C. v.d. Splinter/R. Coret (gistkelder) H.H.F.M. van Hoek/J. Kerver (verpakken) F.J.C.M. Kuypers (verpakken) J. van Engeland (verpakken) G.A. Hulsken (verpakken) R.C. Bont (verpakken) J.L.W. Adriaanse (bottelarij) M. Venrooy (verpakken) M.J. v.d. Velden (verpakken) F.M.L. van Oss (brouwen) G. Willemsen 'postkamerreprografie) V.J.W. Beek/T. Thomassen (intern transport) J. Kreemers/J.A. Fernandez/ P. Jamlean (verpakken) J. Perez Fernandez (verpakken) J.W.F. Snijder (verpakken) J.C.C.T.M. van Vuuren (verpakken) T. van Gooswilligen (verpakken) P.H.M. Kuyer (verpakken) J. Brand (verpakken) J. Moesbergen (verpakken) G.J. v.d. Maat (verpakken) J. van Genugten (horeca technische dienst, Eindhoven) C. Loendersloot (horeca technische dienst, Rotterdam) R.H. de Vries (horeca technische dienst, Zwolle) J. Francissen (administratie, Horst) M. Hoek (verpakken) H. v.d. Plas (storingsgroep verpakken en MIT) F.P.M. Walter (kelders) B. Lakenberg (magazijn intern transport) C.N.M. Heijmans (verpakken) Q.A.D. Emmen Jr. (kantine bedrijf) W. Rijsdam (verpakken) F. Martinez Garcia (verpakken) Beloning 200,— 250,— 250,— 250,— 250,- 200,— 200,— 150,— 150,— 150,— 150,— 100,— 100,— 100,— 100,— 100,— 100,— Aanmoediging 100,- 125,- 125,- 125,- 125,- 75,- 75,- 75,- 75,- 75,- Z75,- ƒ75,- ƒ75,- 75,- 75,- 75,- ƒ75,- 75,- ƒ75,- ƒ75,- ƒ75,- 75,- ƒ60,- 35,- ƒ35,-

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 30