fUt bier i§ weer hegtr Nieuwjaarsrecepties Heineken Nieuws uit de vestigingen Heineken neemt Van Munching 6 over; Vernieuwd kantoor administratie Den Bosch; Wijziging telefoonnummers Amsterdam; Algemene ledenvergadering WGH groot succes; Nieuw computersysteem Vrumona Milieuzorgsysteem Den Bosch 8 Heineken sponsort Nederlandse bijdrage aan Expo '92 en het Internationale Open Golf Kampioenschap van Nederland 10 Uit een ander vaatje getapt 11 Veertig jaar Heineken in boekvorm 12 Informatiecentrum Heineken gestroomlijnd 14 Horecagebieden samengevoegd; Brand boven 500.000 hectoliter 15 Buitenlandse werknemers over wonen en werken in Nederland 16 Oud en nieuw voor niet-actieven 18 Personage belicht: Frans Roolaart uit Zoeterwoude 19 Horecava 1991 20 Personeelsfeest Amsterdam; 300 miljoenste liter fris Vrumona 21 Afdeling belicht: de accountantsdienst 22 Afscheid en Jubileum; Oud-medewerkster Heineken 100 jaar Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. f.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Kroniek 26 Bucklerploeg in Franse sneeuw; Winnende foto's 28 Fotoclub Heineken; Pepsi-blikvanger bij Rotterdamse snackbar Kort buitenland: Miniaturen in Vietnam; 29 Drie miljoenste hectoliter voor Athenian Brewery; Brandweer Bunnik in nieuw pak Ideeënbus en beschrijvingen Bij de achterpagina; Uitslag kerstpuzzel; Enthousiaste prijswinnaar Vakantiefotowedstrijd; Paul Nitschmann nam duik in vijver Zoeterwoude; Bedankje Redactrice Vers van 't Vat Bij de voorpagina: Het boek over de geschie denis van Heineken van de heer Van der Werf is uit. Binnenkort kan elke Heineken-medewerker er kennis mee maken^Nu al een voorproefje op de pagina's 12 en 13.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2