Miniaturen van Heineken-blik Bedrijfs brandweer in nieuw pak Drie miljoenste hectoliter voor Griekse brouwerij André Brand, Han Groothuis en Lex Kiljan van Heuven (pro ject-managers) kochten tijdens een werkbezoek in Ho Chi Minhstad, Vietnam, deze mi niaturen van Heineken-blik. André Brand hierover: "De naam 'Heineken' zat eigenlijk aan de binnenkant van de door Vietnamezen gemaakte minia turen. Op ons verzoek echter was de verkoper bereid er ook enkele te maken, waarbij de naam 'Heineken' aan de bui tenkant zou staan." Het resul taat ging (bijna) zonder bescha digingen mee temg naar Zoeterwoude. Bunnik - De bedrijfsbrandweer van Vrumona heeft vorige maand een nieuwe uitrusting gekregen. De kwaliteit van de oude pakken voldeed niet meer volledig aan de eisen van de huidige tijd. Sommige pakken waren zelfs al twintig jaar oud. De nieuwe kleding geeft de vrij willige brandweerlieden een zo optimaal mogelijke bescher ming bij calamiteiten. Athene - De Athenian Brewery bereikte 30 november 1990 een belangrijke mijlpaal. Op die dag verpakte de brouwerij de drie miljoenste hectoliter bier van dat jaar. Een record dat nog niet eerder in een jaar behaald werd. De medewerkers vierden de mijlpaal op passende wijze door het afvullen van speciaal voor de gelegenheid ontwor pen blikken. Technical-mana ger F. Schermers van de Athe nian Brewery bood de eerste tray van deze speciale blikken tijdens de algemene manage ment bijeenkomst aan general- manager M. Tanes aan. De Athenian Brewery produ ceerde in 1990 voor de Griekse markt ongeveer 2 miljoen hec toliter Amstel en 1 miljoen hec toliter Heineken. De heei Schermers (rechts) overhandigt de heer Tanes het tray blikbier

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 29