Contrast Pepsi- blikvanger Presentatie Bucklerploeg in Franse sneeuw Jelle Nijdam op de ski's Compositie van Bert de Wit Rotterdam - Op het Binnen wegplein in Rotterdam staat sinds kort een zes meter hoog Pepsi-blik. Het reusachtige blik is een onderdeel van een nieuwe snackbar van Bram Ladage. Deze snackbar is geheel uit gevoerd in roestvrijstaal. De Pepsi-blikvanger is ontworpen door architektenbureau Chris- tiaanse en Van der Stelt. Megève - De nieuwe Buckler ploeg presenteerde zich wel op een heel bijzondere wijze aan de internationale wielerpers, namelijk op de latten in de Franse sneeuw. De ploeg was hier op uitnodiging van het hooggelegen kuuroord Megève. Op 10 januari werd een open dag gehouden voor de inter nationale wielerpers. Daarbij maakte de ploeg ook haar nieuwe leden bekend. Dit zijn Mario De Clercq (België), Patrick Eyk, Antoine Goense, David Rayner (Engeland), Patrick Robeet (België), Steven Rooks en Wilco Zuijderwijk. Vertrokken zijn de renners Rolf Gölz (Duitsland), Fabian Fuchs (Zwitserland), Peter Gansier (Duitsland), Jan Mattheus (Bel gië) en Tom Cordes. Gebleven zijn Martien Kokkel koren, Edwig Van Hooydonck (België), Gino Van Hooydonck (België), Marco van der Hulst, Ludo De Keulenaer (België), Frans Maassen, Jelle Nijdam, Opname van Rob Slot Ieder half jaar geeft de Fotoclub Heineken Rotterdam opdracht een verplicht onderwerp te fotograferen. Het onderwerp was dit keer 'Contrast'. Alle deelnemers mochten dit on derwerp naar eigen idee en in zicht in beeld brengen. Bij de foto's kwam Bert de Wit als winnaar uit de bus. Hij maakte een collage van twee van te voren gemaakte foto's van een flatgebouw in New York en een kasteeltje in Lissabon. Het con trast komt in deze compositie duidelijk naar voren. Rob Slot schoot de winnende dia. Hij bracht het contrast in beeld door een opname te maken van een hand van vader en dochter. Toine Poels, Noel Segers (Bel gië), Gerrit Solleveld, Patrick Tolhoek, Eric Vanderaerden (België), Wiebren Veenstra, Ger rit de Vries en Peter Winnen. Het komende seizoen wil de ploeg van Jan Raas niet alleen meer scoren in de kleinere wed- strijden, maar ook in de etappe wedstrijden als de Ronde van Spanje en de Tour de France. Daarvoor zijn er een paar ren ners met klimcapaciteiten bij de ploeg gekomen, zoals Steven Rooks, Patrick Robeet, David Rayner en Mario De Clercq.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28