In Memoriam F.M. Kappelhof tot het einde 100%. Ook een dank woord voor het optreden van het 'garagekoor' en het zangduo, dit alles kwam bij ons heel sympathiek over. De foto's van de receptie waren ook van grote klasse. Nog maals, dit hadden wij niet willen missen. Wim Mantel Mede namens mijn echtgenote wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de aanwezigheid tijdens mijn afscheidsreceptie. Tevens wil ik u allen bedanken voor de prachtige bloemen en cadeaus. f.H. Damen Mede namens mijn vrouw en kinde ren dank ik de directie, personeels zaken en alle collega's van de Interne Dienst voor de buitenge woon prettige ontvangst en receptie ter gelegenheid van mijn afscheid. Ook allen die acte de presence heb ben gegeven en ons hebben overla den met cadeaus en andere blijken van fehcitaties, hebben mede bepaald dat deze dag ons nog lang in herinnering zal blijven. F.C.J. Kuijpeis Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw en de kinderen, allen die aanwezig waren op onze afscheidsreceptie bedanken. Nog lange tijd zullen wij terugdenken aan deze onvergetelijk dag waarop wij vele (ex) medewerkers en echt genotes wederom hebben kunnen ontmoeten. P.E. Röhiig Hierbij wil ik u, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor de grote belang stelling op mijn afscheidsreceptie. Ik wens u allen het allerbeste toe. Speciaal alle collega's wil ik hartelijk bedanken voor de samenwerking. A. v.d. Walle Bij deze wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken Zoeterwoude, de personeels vereniging van Holland Noord te Alkmaar en mijn collega's hartelijk bedanken voor de prachtige attenties en de vele reacties die wij rond de kerstdagen mochten ontvangen. Ik hoop zo spoedig mogelijk mijn werkzaamheden te kunnen hervatten. C. Boigstein Hiermee wil ik ook namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank zeggen voor het drankenpakket als mede het prachtige bloemstuk dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest van u mochten ontvangen. Tevens wil ik mevrouw Van Kooten bedanken voor al haar bemoeienissen in deze. Koopmans Graag wil ik mede namens mijn vrouw de directie van Vrumona, chefs, collega's en mede- werkers(sters) van drankenhandels Cambrinus te Rijssen en Hergarden te Grouw als ook de vele anderen uit het Heineken concern, hartelijk bedanken voor de vele en fijne reacties die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zieken huis en ook in de periode daarna. Het was hartverwarmend. E.G. Hoogezand Langs deze weg bedank ik, ook namens mijn vrouw, de directie hartelijk voor de mooie fruitmand die we mochten ontvangen ter gelegenheid van mijn 65ste verjaar dag. Heel verrassend was dat. Ook bedanken wij mevrouw Van Kooten voor haar aanwezigheid. Tevens wensen wij alle bekenden een goed 1991 toe. Wim en Fie Bieijaen Bij deze willen mijn vrouw en ik Heineken heel hartelijk bedanken voor het mooie kerstpakket dat wij mochten ontvangen. H. de Bruijn Op 18 november is overleden de heer M.N.C. van Gogh (80). De heer Van Gogh kwam op 17 juni 1943 in dienst van Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 april 1975. Op 27 november is overleden de heer f.A. van Beek. (87). De heer Van Beek kwam op 15 mei 1925 in dienst van Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 augustus 1968. Op 29 november is overleden de heer A.A. Geleijnse (86). De heer Geleijnse kwam op 4 juni 1925 in dienst van de toenmalige Amstel- brouwerij. Op 1 juli 1969 ging hij met pensioen. Op 16 december is overleden de heer K.B. Smink (84). De heer Smink kwam op 12 mei 1924 in dienst van Heineken in Amsterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 januari 1971. Op 16 december is overleden de heer K. van Eikenhorst (70). De heer Eikenhorst is begonnen bij wijn handel Van Olffen in Hattem op 5 mei 1952. Tot het moment dat de heer Van Eikenhorst werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling, op 1 maart 1982, heeft hij in Zoetermeer gewerkt. Op 19 december is overleden de heer J. Kreyt (69). Op 1 juni 1968 kwam de heer Kreyt in dienst van de toenmalige Amstelbrouwerij in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 juli 1986 heeft gewerkt. Op 23 december is overleden de heer M. Willemstijn (70). De heer Willemstijn kwam op 1 mei 1962 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 november 1985 is hij met pensioen gegaan. Op 10 december 1990 ontvingen wij het bericht van het overhjden van de heer F.M. Kappelhof. Hij werd 61 jaar. De heer Kappelhof trad op 20 maart 1957 als bankwerker in dienst van Heineken bij de brouwerij in Rotterdam. De heer Kappelhof is steeds in het 'mechanisch onderhoud' gebleven, ook na zijn overplaatsing naar de brouwerij te Zoeterwoude op 1 november 1973. De heer Kappelhof was altijd duidelijk aan wezig en naast betrokkenheid bij het werk toonde hij ook veel belang stelling voor het wel en wee van zijn collega's. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 27