Huwelijken Horecagebieden Katwijk Zoeterwoude Geboorten Horecagebieden Katwijk Geslaagd Bunnik Zoeterwoude Buitenland Ierland Frankrijk Burundi Marokko Brazilië Onze dienst verlieten Horecagebieden Zoeterwoude Dankbetuigingen P. v.d. Berg (expeditie, Alkmaar) met mw. E. Rij kens Rectificatie: H.Th. Wilms (expeditie, Horst) met mw. P.H.W.G. Hanssen R. Blonk (proseco) met mw. J. Dijkstra H. de Wit (bewaking) met mw. M. C. Boogaarts Beryl R., d.v. J. Craandijk (verkoop, Rotterdam) Tom, z.v. J. Borneman (proseco) Zoeterwoude Salih, d.v. M. Basar (bottelarij Chantal M., d.v. A.C.M. Bouwmeester (magazijn en intern transport) Manpreet, z.v. M. Singh (bottelarij) Yolanda, d.v. C. Tetenburg (magazijn en intern transport) Adriaan S., z.v. A. Zevenbergen (bottelarij) Marjolein, d.v. mw. W.C. Dijkstra (regional quality assurance) Stijn T., d.v. mw. S.E.M. Geerts -Thomassen (reisbureau) Rosaline A., d.v. mw. T.H.M. Laboyrie- van Laarhoven (secretariaat HTB) Voor EVO-Heftruckrijder Theorie: S. v.d. Veen, H.L. Naron (beiden intern transport) Voor Kwaliteitszorg en Meet techniek in Laboratoria: A. de Groot (technologische dienst) Voor het diploma Heftruckrijder EVO:R. ten Broeke (centraal magazijn) Voor Dirksen Intek getuigschrift Inleiding Elektronica A: B. Viele (verpakken), C. de Ruijter (energie) Voor het Vakdiploma Beveiliging: N.W.A. Aukes, W. Brandt, G. Wes tenburger (allen beveiliging) Voor het diploma Magazijnmeester: M. Berghout (magazijn intern trans port) Voor het diploma Magazijnmanage- ment: A.B. v.d. Ree (magazijn intern transport) De heer A.W. Lowther heeft per 1 januari officieel de functie van Brewery Manager bij Murphy Brewery Ireland overgenomen van de heer B.W. Sarre. De heer Sarre zal zich in Nederland voorbereiden op zijn nieuwe functie. De heer H. Gerritsen, voorheen uit gezonden naar Franpaise de Brasserie in Rueil-Malmaison in de functie van Charge de Mission, is met ingang van 1 januari benoemd tot Directeur de Qualité et de Development bij dezelfde onder neming. De heer J.T. foosten keerde op 22 december definitief terug uit Mons-en-Baroeul waar hij bij Franchise de Brasserie de functie van Proces Specialist heeft vervuld. De heer G.J. van Aalst keerde op 8 december terug uit Bujumbura, Burundi waar hij was gedetacheerd als Chef Departement Entretien General bij Brarudi S.A.R.L. De heer W. Meijer is met zijn familie teruggekeerd uit Bujumbura alwaar hij bij Brarudi S.A.R.L. was gedetacheerd in de functie van Chef Entretien Preventief. De heer Th.A. Strijker keerde reeds 30 oktober terug uit Marokko alwaar hij bij Brasserie de Marocain te Casablanca was gedetacheerd als Trainer. De heer R. Zandburg is met zijn gezin teruggekeerd uit Casablanco, Marokko. Hij was daar werkzaam als Chef de Production bij Brasserie de Marocain. De heer B.J J.P. van der Weijst werd op 12 december in de functie van brouwer gedetacheerd bij Kaiser Rio S.A. in Janeiro. (na een dienstverband van drie of meerdere jaren) A.A.M. Baggen (horeca technische dienst, Rotterdam) P.B. Maters (horeca tapservice, Hoofddorp) A.H.M. Moolenaar (horeca technische dienst, Hoofddorp) W.F.J.A. Smits (expeditie, Eindhoven) A.M. Vrieling (expatriate) F. van Eek (expatriate) L.E. Smilde (planning en control produktie bier) R.J. Lunenburg (magazijn en intern transport) Mw. M.J. Steenbergen-Kastermans (vorderingenbeheer) D.J. v.d. Kamp (operating) Mw. E.C. de Haas (pubhc affairs en marktonderzoek) C. de Vreugd (werkvoorbereiding) E.P.A. Buitenman (werkvoor bereiding) H.A. v.d. Berkmortel (materialen en water) Mw. M.C.C. Thoomes-Smit (personeeldienst staf en service- groepen) Mw. W.H.W. v.d. Togt (reisbureau) Namens mijn vrouw en kinderen dank ik de directie, vrienden en vriendinnen voor de toespraken, de enorme bloemstukken, cadeaus en cadeaubonnen en brieven die ik van u mocht onvangen tijdens mijn afscheidsreceptie op 28 november. De verzorging was vanaf het begin

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 26